Wpis z mikrobloga

#polskiepato #rejestrzboczencow

Ze względu na Wasze sugestie, od dawna dodaję do moich wpisów tagi #gruparatowaniapoziomu #qualitycontent. Jednak pod jednym z moich ostatnich wrzutek na autorskich tagach, jeden z Mirków mnie zwyzywał, że mi nie można ich używać. Skąd moje pytanie: tagować tak czy nie tagować?

Czy używać tych tagów?

  • Tak 71.8% (782)
  • Nie 8.6% (94)
  • Obojętne mi to 19.6% (213)

Oddanych głosów: 1089

  • 25
jeśli się danemu Mirkowi nie podoba to niech sobie wrzuci na czarnolisto i tyle


@Koliat: Ale to był Strażnik Tagów, tak że argument z czarnolistowaniem nie pomógł
@kvoka: Tagowych obersturmbannführerów do wora. Razem z durniami spod znaku "nie taguj na nocnej!!!1".

To powiedziawszy, rzeczywiście GRP pierwotnie zarezerwowany był dla ciekawostek okołonaukowych. Co nie zmienia faktu, że jeśli w tej krainie niewolników powinna gdzieś panować wolność, to w pierwszej kolejności właśnie w tagach na portalu ze śmiesznymi korwinami. Rób tak, żeby Tobie było dobrze :)
@kvoka a co się będziesz jakimiś dzbanami przejmować. Kiedy riley24 wrzuca swój wpis to zawsze jakiś śmieszek musi napisać że idzie splodzic dzieciaka i zabiera sie za czytanie. Z kolei jak ty coś wrzucisz to za kazdym #!$%@? razem znajdzie się jakiś mędrzec i strażnik grupyratowaniapoziomu w jednym XD proszę o pozostanie na tagu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)