Wpis z mikrobloga

@cozaasy: Ah nasz piękny rynek budowlany. Pierwsza praco jako inżynier dostałem mniej niż żul mietek z ulicy co kielni w ręku nie widział, ale on robi METRY. A kadra kierownicza to oczywiście dla Janusza STRATA. Zanim ta branża się uzdrowi jeszcze wiele wody upłynie w Wiśle xd
  • Odpowiedz
@cozaasy: No niestety takie są realia na budowie. Nie masz doświadczenia i uprawnień budowlanych to nie przeskoczysz pewnego pułapu. Ja sam zaczynając pracę na budowie jako inżynier dostałem 2850zł, ale netto. Po dwóch latach bez uprawnień trochę się poprawiło.
  • Odpowiedz
To chyba jakieś jaja, przecież dzisiaj w Lidlu czy Biedronce dostajesz na start te 4000 brutto, na magazynie.


@Tylko_szczera_prawda: no i co za problem iść robić w Biedronce? W Niemczech też czasem wyobraźcie sobie na wyższych stanowiskach zarabiają gorzej niż na zbiorach. Ciężko zrozumiec że gówniana praca jest czasem lepiej płatną?
  • Odpowiedz
@cozaasy: mam polubiony profil z pracą dla grafików - 2000-2500 za kombajn od druku, przez www, ux, motion i 3d xd i to w warszawie, krakowie, trójmieście. Ehh sam robięu janusza za mniej, ale nie wymagają ode mnie dużo w pracy. A pojadę do wiekszego miasta i tyle dostanę i jeszcze będą czegoś wymagać :/ i tak źle i tak nie dobrze :/
  • Odpowiedz
  • 2
@cozaasy
Jesteśmy międzynarodową korporacją, liderem na rynku budowlanym, istnym molochem. Oferujemy 2800 zł brutto i mieszkanie w kontenerze w Borzygniewie nad zalewem Mietkowskim.
  • Odpowiedz