Wpis z mikrobloga

Różowa ma dziś rozmowę o pracę, na koszuli w jakiej idzie wczoraj znalazła małe rozdarcie na szwie. Bardzo w niej chce iść ... Wstałem 30 min wcześniej niż zazwyczaj przed pracą by jej zszyć ...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olga_Lengyel: poza tym weź jeszcze pod uwagę że mój problem był taki że byłem dobrym partnerem. I przyciągało to.tylko źle kobiety a normalnych nie. To.o czym to świadczy ?
  • Odpowiedz
@r5678 myślę że za tym kryje się coś więcej, nie znam Cię ale zazwyczaj to nie jest tak do końca i za danym problemem kryje się cała masa różnych problemów:/ tu możesz napisać o sobie co chcesz A prawda może być zupełnie inna przy bliższym poznaniu
  • Odpowiedz
Koleś zrobił mega miłą rzecz, najwyraźniej ma zajebisty związek, o który jeszcze chce dbać, by obojgu było lepiej, to zostanie obrzucony


@Bardan: ale skąd mają wiedzieć, że związek to nie tylko umowa/układ/wspólne uzupełnianie lodówki i "bo tak czasem łatwiej", jak tak w domu nie mieli i tak nie przekładają na obecny związek? Skąd mają rozumieć jak są pozbawieni empatii, czy ogólnego wsparcia w trudnych sytuacjach? Dziewczyna ma rozmowę kwalifikacyjną - ma z tym związane nerwy/przygotowanie się itd., to chciał jej pomóc. Cytując klasyka:

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie
  • Odpowiedz