Wpis z mikrobloga

Czy ktoś potrafi wytłumaczyć co wydarzyło się w Polsce w ostatnich dniach, że mamy NIE łączyć Patryka Jakiego z jego bratem-narkomanem, który został aresztowany?
Od lat psychoprawica żąda przeprosin od Michnika za brata. A może wspomnimy jak dziennikarskie prostytutki opluwały syna Bodnara? A może coś o rodzinie Adamowicza? No i koniecznie niech ktoś przypomni jak nie łączyli Wałęsy ze swoim wnukiem.
Pozostaje mieć tylko nadzieje, w trosce o dobro kraju i naszych dzieci, że rodzina J. nie wypuściła na świat więcej takich degeneratów. ¯\_(ツ)_/¯
#bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polityka #tvpis
szymeg7 - Czy ktoś potrafi wytłumaczyć co wydarzyło się w Polsce w ostatnich dniach, ...

źródło: comment_2Al7q4FZNG6FKBjqnGzoJ44yu8vQFvvb.jpg

Pobierz
  • 20
@tell_me_more: I właśnie dlatego PiS robi to co robi, dlatego TVP potrafi wyrzygać się nawet na byłego więźnia Auchwitz bo powiedział coś nie pomyśli partii-matki, dlatego Kaczyński może sobie krzyczeć "zamknij mordę" do innych w sejmie bez konsekwencji itd. Ale ok, wracajcie do głaskania pisowców po jajach i dawajcie im paliwo, nadstawiajcie policzek.
Ode mnie dla nich zero litości. Ani kroku wstecz przed pislerowcami, ich rodzinami oraz ich wyborcami.
@szymeg7: jesteś w stanie zniżyć się do tego poziomu co oni i wytykać jakichś dziadków itd? Ja nie byłbym w stanie się przemóc nie tylko z powodów moralnych - po prostu jest to tak głupie, że ciężko byłoby mi udawać aż tak ciężkiego idiotę
@szymeg7: opozycja od ponad 4 lat probuje wygrac w gre PiSu i jak widac przegrywa z kretesem. Zobacz jak np. KOD jest odbierany.

Prawda jest taka, ze gdyby PO trzymala fason, nie dawala sie prowokowac i wciagac w gimnazjalne gierki psychoprawicy to by juz dawno odzyskala wladze. I to nie dlatego, ze sa tak swietni, ale dlatego, ze PiS jak traci wroga, jak traci totalna opozycje, to zaczyna sam sie zwalczac.
@szymeg7 Być może jestem naiwny, ale może po prostu bądźmy lepsi niż "oni"?


@RegularJohnny I dlatego właśnie PiS teraz ma pełnię władzy. Bo po wygranych przez PO - PSL wyborach koalicja nie chciała rozliczenia pisu za ich poprzedni rząd. Oduścili im, i teraz mamy taki efekt.
@szunis: Ano nie przelewki. Jak to mawiał jeden ze zwolenników twardej polityki państwa wobec narkotyków niegdyś:

Przypominam, że prawie każdy uzależniony od narkotyków twardych zaczynał od narkotyków lekkich. Od lat rośnie przestępczość na tym tle.