Wpis z mikrobloga

Walka trwa, uważajcie na śnieg - może zawierać wrogie SI!
#podlecki

Ujawniają się kolejne macki mafii.

- Plac Zbawiciela w Warszawie 5,879 m pod ziemią, wielka baza, ok 7800 bardzo złych ludzi.

- Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, skrzydło płn wschodnie, piwnice - ok. 600 ludzi ze skarłowaciałymi duszami pracuje dalej nad produkcją wirusa pod wodzą ok. 80 "gadziorow".

-Warszawa, baza na głębokości 66,666 km, centrum w pobliżu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, 800 m na północ. 7880 "gadziorów" - obrzydliwych, pełnych nienawiści jednopłciowców. Zostaną oddzieleni na inną planetę za ok. godzinę.

- Praga, pod PVA Expo Praha, 20 km pod ziemią, ponad 10 tys jednopłciowych "gadziorów: - zostaną oddzieleni na inną planetę. Baza nr 4 na świecie.


- Praga, BIO-OKO. 90 szefów akcji WIRUS - ZABÓJCA. 50,099826; 14,430053. Usuwamy ich medytacją.

Ciekawe, bo kilka godzin temu, podczas operacji fantomowej na mnie zobaczyłem właśnie OKO, małe oko, które się zamknęło. Nie tylko ja go zresztą widziałem.

- Wolbrom, Centrum Medyczne - 519 m pod ziemią - baza aż do Targowiska, 50 "specjalistów" blokuje tam wszelkiego typu informacje o zagrożeniach, łącznie z kontrolą emaili.


Nie będzie tym razem oddzielenia ich na inne planety, gdyż nie ma tam ludzi, którzy mogą budzić nadzieję. Wspólnie uruchamiamy proces ich neutralizacji - USUNIĘCIA ich dusz by wcieliły się w prymitywne zwierzęta i jeszcze raz odbyły proces rozwoju. Tak, mamy takie możliwości.

#podlecki
  • 4