Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Nowy rok to kolejne wraki wrastające w parkingi, które znikają z ulic. Punto ze zdjęcia Straż Miejska zakwalifikowała do usunięcia dopiero po drugim zgłoszeniu. Dobre i to :)

Art 50 a - każde auto wyglądające na nieużywane od dawna może być usunięte na koszt właściciela.

Wszędzie jest problem z parkowaniem, więc warto przeczyścić okoliczne parkingi dla samego siebie. W Wawie do zgłaszania jest apka 19115. W innych miastach wystarczy zadzwonić do Straży Miejskiej.

#warszawa #parkowanie #ruchdrogowy #19115 #auto #motoryzacja #krakow #wroclaw #gdansk #poznan #szczecin #katowice #bialystok #lodz #olsztyn #lublin
marian1881 - Nowy rok to kolejne wraki wrastające w parkingi, które znikają z ulic. P...

źródło: comment_w6ZstYUvMXmlGaRUtfxbJl0yQUN7WBp6.jpg

Pobierz
  • 56
@marian1881: Stawiasz furę i jedziesz na zachód. Wracasz zadowolony, że masz czym śmigać po swoim brudnym, #!$%@? mieście i nagle okazuje sie, że cały hajs z DE musisz przeznaczyć na zapłacenie za parking policyjny bo jakaś małpa zgłosiła Twoje auto do "sprzątnięcia". Ja #!$%@?ę to jest patologia. w CEPIK służby powinny widzieć telefon i najpierw łaskawie ZADZWONIĆ i ZAPYTAĆ co się dzieje i czemu auto stoi. A nie.
@NicoRosberg: @efceka: Służby nie usuwają auta od razu. Najpierw próbują znaleźć właściciela, aby ona sam to zrobił. Nie wiem jakie dane są w bazach danych, ale na pewno naklejają kartkę na szybę przednią auta. Od zakwalifikowania auta do usunięcia do fizycznego usunięcia mija zawsze kilka tygodni.

Parking publiczny to nie jest prywatne miejsce. Wyjeżdżasz za granicę na dłużej to zadbaj o swoje auto i zaparkuj je na prywatnym miejscu.

@
Stawiasz furę i jedziesz na zachód


@NicoRosberg: to ją postaw na jakimś płatnym parkingu, a nie za darmochę zajmujesz miejsca parkingowe tym, którzy jeżdżą na co dzień. oni jeżdżą, wydają na paliwo, więc przynajmniej w jakiejś części opłacają miejsca w których parkują. stojący grat już nie, więc powinien być trzymany na płatnym parkingu.
Dopóki nie brakuje ubezpieczenia/opłaty parkingowej

póki samochód miał opłacony abonament parkingowy.


@paprycjusz: @paprycjusz: w Poznaniu zgłaszałam przez kilka tygodni jakiś samochód na obcych blachach stojący na dwóch miejscach parkingowych, a za szybą mu się tylko mnożyły wezwania do zapłaty. Nie wiem co w końcu podziałało, ale zniknął po jakichś 4 miesiącach.

@marian1881: możesz mieć abonament na parkowanie w strefie płatnego parkowania w mieście