Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z płatnościami w Google Pay.

Otóż dodałem w apce mobilnej @mBank jedną z kart do Google Pay. Karta ta jest też widoczna w aplikacji Google Pay na moim smartfonie. Jednak gdy płacę w sklepie internetowym (przekierowuje mnie do @PayU ) i wybieram płatność Google Pay (loguję się na adres e-mail, na który jestem zalogowany w telefonie), nie mam możliwości wyboru podpiętej wcześniej karty, są jedynie jakieś stare.

Ktoś wie jak temu zaradzić? Tak, aby karta była widoczna przy wyborze płatnością Google Pay w sklepach internetowych? Jest to o tyle dziwne, że jakiś czas temu płaciłem tą kartą na zakupy przez Allegro, możliwe że za pomocą PayU i wszystko było ok.

#googlepay #platnoscimobilne #android #pytaniedoeksperta #payu #mbank @google
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rino91: Może masz dwa konta na pay.google.com? Też tak miałem. Ile kombinowania było. Najlepiej chyba wywalić to najmniej użyteczne.
@Rino91 dzwoniłem kiedyś do google z tym problemem. Twierdzili że karty dodane na www a w apce to co innego. Nie synchronizuje się to zhyt dobrze. Skasuj wszystkie stare i dodaj od nowa.


@slecrumi: to w sumie dziwne - jeśli płaci się przez aplikację, to widzi (chyba tak było to w allegro), ale jeśli loguje się po przekierowaniu ze strony - już nie...