Wpis z mikrobloga

Uwielbiam czytać o hejtach gdy ktoś chodzi na roksy xD. Co w tym złego? Chcą sobie poruchać to idą? Czy to niemoralne? Dla mnie nie. xD To tak jak by się #!$%@?ć do kogoś że, stołuje się w fast foodzie zamiast zrobić sobie pożywny posiłek. Hurr durr kobiety są zmuszane handel ludźmi. #!$%@? mi takie kocopoły w telefonie made in china by 10 years Old. Hipokryzja w #!$%@?. xD Gardzę wami wszystkimi obrońcy moralności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@TaboretBezPoszycia: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem
@NamietnyDzwigowy: Ale nie kręci chyba cały czas z wizyt w innych lokalach mcdonalds tylko z różnych. I nie porównuje hamburgera do mcroyala mówiąc na końcu, że każdy powinien się stołować w maku, bo to takie super XD
@agaciksa: Ale roksa nie jest tak powszechna jak McDonald. Porównywał bym to raczej do recenzji z innych krajów. Wydaje mi się, że opisanie przebiegu całej wizyty może wielu osobom pomóc. Są tutaj ludzie którzy dobijają do 40 i są prawiczkami i raczej nie czekają na tą jedyną xD Roksa według mnie jest najlepszym wyborem w takiej sytuacji.