Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Paayor: Zazdro że akurat taki przyjemniak Ci się rozlał. Mi ostatnio eksplodowało ponad mililitr Atkinsons His Majesty The Oud i już nie było tak fajnie xD

Btw, orientujesz się jak długo będzie trwać ta promocja w tygrysiniedzwiedz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qtavon: Ambre Nuit na pewno, rozważam jeszcze Santal Noir, Gris Dior i Feve Deliczjozo (który początkowo mnie nie urzekł). No ale Ambre Nuit to jest mega wypas () to za jakiś czas się rozbierze.
@Minishcap: xD Ja strzelam tym max dwa razy i wypełnia wszystko. Całe szczęście, że mi rozlałeś jeszcze przed rozbiciem, bo zapach jest mega. Nie do noszenia codziennie (bo ludzie Cię znienawidzą) ale na specjalne okazje.
@Paayor: Naxos rzeczywiście fajnie pachnie, ale za ten atomizer to bym wysyłał na galery wiosłować (°° , chociaż nie jest to poziom salvatore uomo signature...

Generalnie może mi słoń nadepnął na nos, ale dla mnie pachnie trochę jak Givenchy Pi z dodatkiem cytrusów. No i z parametrami na sterydach.
@Kaolin28: zdecydowanie nie, zapach elegancki, trochę słodki, faktycznie podobieństwo do muglera pure havane zauważalne, ale sama kompozycja i moc o poziom czy dwa wyżej. Całoroczny, ale na lepsze okazje zdecydowanie :)
@boa_dupczyciel: @Qtavon: może Wam sie wkręcę w trójkąt