Wpis z mikrobloga

Propaganda na wykopie mocno xd dzisiaj jako wykop sponsorowany z tytułem Polska gotowa do walki z chińskim wirusem. Spotkanie służb

Mija chwila i na gównej (proszę o werble...)

Chory wraca do Polski z objawami koronawirusem i włóczy się po szpitalach
Z opisu można się dowiedzieć że:

Najpierw szukał pomocy w Chełmnie ale odesłano go z kwitkiem. Pojechał do szpitala w Świeciu. To samo. Następnie trafił do szpitala w Bydgoszczy. Tam też miał usłyszeć, że nie mogą mu pomóc. W tym czasie jednak Nowy Szpital w Świeciu zmienił zdanie i wysłał po niego karetkę.


No #!$%@? zajebiste podejście naszych lekarzy, tylko dać te upragnione podwyżki.

Normalnie gdzieś już to widziałem, zapytacie gdzie?

Kiedy mieszkałem jeszcze z rodzicami wyszedłem sobie do pobliskiego baru na kilka piw, po którymś piwie wychodzimy na fajkę a tu w podskokach człapie do nas sowa, tylko jakaś zajechana i ludzi się nie boi.
To co czytacie dzieje się w roku 2004, i wszyscy osrani bo szczep ptasiej grypy H5N1 właśnie brykał sobie bo Europie w tym też Polsce, więc naturalnie biorę w rękę telefon o dzwonię na Policję
Mówie im że sowa wygląda na chorą i pytam co z tym zrobić a a oni na to

ŻEBY WZIĄĆ DO DOMU I JUTRO ZANIEŚĆ DO WETA XD

Poszedłem do Właściciela baru, ten założył gumowe rękawice, złapał sowę, pizgnął nią o ziemię zabijając ją natychmiastowo Potem wsadził do reklamówki a całość razem z rękawicami wrzucił do pieca i spalił.

Tyle warte są polskie służby na poziomie doktorka w przychodni i krawężnika na dyżurce, zero wyobrazni i zaangażowania w swoją pracę.

To co opisałem miało miejsce 16 lat temu, a ludzie nie zmienili się nic a nic... ciekawe ile wody musi upłynąć żeby ten kraj przestał być wspomnianym chlewem okraszonym kałem.

#chinyn #koronawirus #wirus #zalesie