Wpis z mikrobloga

Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowania na gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkty minimum poniżej progu 40 zł aby produkt nie mógł załapać się na Allegro Smart, czyli darmową wysyłkę.
2. Seba prowadzący konto @KFD_pl wyzywa i opluwa mireczków którym to przeszkadza.
3. Sebie mało żyłka nie pęknie, denerwuje się że ktoś śmie śmieć zarzucać mu manipulowanie ceną i że tylko cebulak i janusz by tak zrobił.
4. Użytkownik @debenek generuje historię cen danej aukcji: https://allegronauta.pl/oferta/6749963297
5. Jak widać, akurat na ok. tydzień przed wejściem w życie Allegro Smart, cena suplementów obniża się na ciut poniżej progu 40 zł
6. Przypadek? Nie sądzę.
7. Sebek twierdzi że to jednak przypadek, że od marca 2017 produkt zmienił cenę tylko jeden raz i to akurat przed wejściem Allegro Smart.
8. Dodaje, że mireczki w większości i tak nie są ich grupą docelową więc można ich obrażać.

Oj, panie Sebo z @KFD_pl, bardzo brzydko jest tak kłamać. A jak kłamiemy, to chociaż nie wyzywajmy innych od cebulaków i januszy, zwłaszcza że to Pan pokazał kto tu jest prawdziwym januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wasza kreatyna i tak jest paskudna w smaku.

Zapraszam: https://www.wykop.pl/wpis/47014015/denerwuje-mnie-wystawianie-produktow-o-grosz-lub-d/

#mikrokoksy
Pobierz kropek00 - Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowani...
źródło: comment_5tKLqt62MolySlEPVAAAyzN7xsSNGUEB.jpg
  • 139
@kropek00 ten Seba prowadzący ich profil jest najgorszy. Robiłem od nich zamówienia po średnio 100-200 ziko na miesiąc ale to #!$%@? od czasu jak Seba porównał wegan do wyznawców Zięby xD można się z weganami nie zgadzać ale obrażanie stale rosnącej społeczności, z której większość ma na uwadze zdrowy tryb życia więc są potencjalnymi klientami to #!$%@? strzał w stopę. Plus wykazywanie się kompletna ignorancją i niewiedza w temacie. Ciekawe tylko czy
@kropek00: większość sprzedawców dba o zyski i manipuluje cenami ale ktoś z KFD dosłownie włożył #!$%@? w gniazdo żmij XD Co jak co ale każda grupa docelowa ma #!$%@? w takie zagrywki i większość afer z tym związanych wychodzi i zostaje rozdmuchana właśnie na wykopie więc jeszcze cisnąć wykopków rządnych krwi od cebulaków jest świetną zagrywką PRową, Seba z KFD szybko podwyżki nie dostanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@kropek00: Przecież to na pewno ten sam Seba prowadzi im konto na Allegro. Zobaczcie w jakim stylu odpowiadają na negatywne komentarze. Raz dałem km negatywa bo #!$%@? wysyłkę to zablokowali mi możliwość zakupów u nich xDDD takie to są właśnie firmy z polskim kapitałem xDD jak tylko mogę unikam polskich firm i produktów
1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkty minimum poniżej progu 40 zł aby produkt nie mógł załapać się na Allegro Smart, czyli darmową wysyłkę.


@kropek00: Ja nie narzekam, tylko piszę (lub dzwonię) do takiego sklepu i proszę o zwiększenie ceny.

Ostatnio tak zrobiłem, kiedy chciałem kupić tylną lampkę rowerową dla koleżanki. Poleciłem, bo od jakiegoś czasu takiej używałem, kupiłem w banggod.

Lampka oferowana 39,90 złotych. Po krótkiej rozmowie telefonicznej
Pobierz StaryWedrowiec - > 1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkt...
źródło: comment_ctLAFLVvVYltXr8SB6PBvOYxXjms379c.jpg
@tuciemam234: Pisałem to w innym wątku:

Jeśli macie link do sprawdzania cen, to warto sprawdizić jak wyglądały ceny na tej aukcji kiedy przez kilka miesięcy nie mieliśmy SMARTA w 2019, o co pytały Mireczki na wykopie np. w czasie wakacji.

Tutaj link - https://allegronauta.pl/oferta/6749963297

Co najważniejsze - była i cena 35,99 i to całkiem niedawno i była identyczna mimo kilku miesięcy braku programu SMART, co burzy tę narrację o naciąganiu czy
Pobierz KFD_pl - @tuciemam234: Pisałem to w innym wątku:

Jeśli macie link do sprawdzania c...
źródło: comment_6p4NkMTdRBAV93T23yPrJ7rhj2Hq7YLm.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
waleniu w "ch".

nikt nad smartem się nie kłaniał

mieć dodatkowo więcej kasy

Ważne aby (...) nie używać tego samego języka co ludzie, którzy Cię wyzywają

Tu nie chodzi o zwykłe prucie się


Tylko ja mam wrażenie że to konto prowadzi jakis Sebianusz Naczelny, który o PR w internecie słyszał od ziombla od gryfu? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kropek00: wiem, że Mireczki lubią szukać afery gdzie się da, ale:
1. Póki co, faktyczny koszt przesyłki w Smarcie pokrywało Allegro - to się dopiero teraz zmienia (poszukaj maila od Allegro z nowym regulaminem, znajdziesz też o tym info), więc @KFD_pl nic by nie traciło (co najwyżej delikatna zmiana cashflow),
2. Skoro faktycznie można dorzucić jakąś pierdołę za 3 zł to problem solved - płacisz te 42 zł, wciąż taniej niż