Wpis z mikrobloga

Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowania na gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkty minimum poniżej progu 40 zł aby produkt nie mógł załapać się na Allegro Smart, czyli darmową wysyłkę.
2. Seba prowadzący konto @KFD_pl wyzywa i opluwa mireczków którym to przeszkadza.
3. Sebie mało żyłka nie pęknie, denerwuje się że ktoś śmie śmieć zarzucać mu manipulowanie ceną i że tylko cebulak i janusz by tak zrobił.
4. Użytkownik @debenek generuje historię cen danej aukcji: https://allegronauta.pl/oferta/6749963297
5. Jak widać, akurat na ok. tydzień przed wejściem w życie Allegro Smart, cena suplementów obniża się na ciut poniżej progu 40 zł
6. Przypadek? Nie sądzę.
7. Sebek twierdzi że to jednak przypadek, że od marca 2017 produkt zmienił cenę tylko jeden raz i to akurat przed wejściem Allegro Smart.
8. Dodaje, że mireczki w większości i tak nie są ich grupą docelową więc można ich obrażać.

Oj, panie Sebo z @KFD_pl, bardzo brzydko jest tak kłamać. A jak kłamiemy, to chociaż nie wyzywajmy innych od cebulaków i januszy, zwłaszcza że to Pan pokazał kto tu jest prawdziwym januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wasza kreatyna i tak jest paskudna w smaku.

Zapraszam: https://www.wykop.pl/wpis/47014015/denerwuje-mnie-wystawianie-produktow-o-grosz-lub-d/

#mikrokoksy
Pobierz kropek00 - Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowani...
źródło: comment_5tKLqt62MolySlEPVAAAyzN7xsSNGUEB.jpg
  • 139
@MateuszNH: za dostawę zakupów poniżej 40 zł płaci klient. Powyżej - płaci Allegro, jeśli masz Allegro Smart. Aby mieć darmową dostawę, musisz zamówić cokolwiek więcej bo samo białko kosztuje od wejścia w życie Smarta 39,98. Nikt by o to specjalnej gównoburzy nie kręcił, gdyby geniusze z KFD się nie zesrali bo komuś się coś takiego śmie nie podobać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Erie: Tylko, że już towar został w międzyczasie "za darmo" wysłany i odesłany a klient w chwili odmowy uznania reklamacji (bo wcześniej nie zapyta najprawdopodobniej) stwierdzi, żeby znowu mu go wysłać za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Erie: za paczki wysłane smartem Allegro zwraca sprzedającemu kasę. Sprzedając o te 2 grosze więcej zarobiliby tyle samo, a klient byłby zadowolony, bo nie musiałby płacić za przesyłkę/kupować czegoś nadprogramowego, aby przekroczyć próg 40zł. Wydaje mi się jednak, że w wątku chodzi bardziej o odzywki PRowca KFD niż o cenę produktu.
@MateuszNH: płaci Allegro, ale jak masz produkt za 39,98zł, to klient musi dorzucić do koszyka coś jeszcze, żeby przekroczyć próg. Cyk i kolejna złotóweczka za batona wlatuje.
@MateuszNH: No właśnie za tym aby kupić więcej produktów żeby koszyk kwalifikował się do darmowej wysyłki. Sam widzisz, że nie ma o co kręcić gownoburzy. Kręci się ją przez grubiańską reakcję sklepu na to że ktoś to zauważył a nie że trzeba kupić więcej aby zapłacić mniej.
@Ironus: a no w sumie, rzeczywiście jest to jakiś potencjalny zysk. Ale #!$%@? xD
Chociaż moim zdaniem prędzej klient zrezygnuje albo kupi konkurencyjny za 40, niestety nie mam na to żadnego potwierdzenia.
za paczki wysłane smartem Allegro zwraca sprzedającemu kasę. Sprzedając o te 2 grosze więcej zarobiliby tyle samo, a klient byłby zadowolony, bo nie musiałby płacić za przesyłkę/kupować czegoś nadprogramowego, aby przekroczyć próg 40zł. Wydaje mi się jednak, że w wątku chodzi bardziej o odzywki PRowca KFD niż o cenę produktu.


@Ironus: Pierwsze czego się nauczyłem w biznesie dziesiątki lat temu to "nie ma nic za darmo". Nie wierzę w to zwracanie
@Harmideron: Okazje allegro to jeden wielki fejk. Pracuję w sklepie internetowym, który wystawia między innymi na allegro. Działa to tak, że zgłaszasz cenę docelową 39,99 w tym przypadku i podajesz z jakiej ceny ma być niby ta obniżka. To samo z black friday na allegro. Żodyn, powtarzam żodyn towar nie miał obniżonej ceny. Jedynie zawyżony fejkowy rabat w procentach.
@neurokorba: nie wiem co cie zszokowało że sklep z odzywkami moze miec kilkadziesiat tys produktow. Nic trudnego nawet nie musisz tego miec na staniu wystarczy katalog dostawcow
Nie mialem na mysli tego sklepu bo go nie znam pisalem ogolnie ze pracownik po prostu nie musi miec pojecia co sprzedaje i mnie osobiscie denerwuje gdy wydzwania ktos tysiac razy i wypytuje o jakis produkt mnie czy pracownika w momencie gdy tych produktów