Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj trafiłem na artykuł:
https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/umowili-sie-przez-internet-poinformowalam-go-tylko-ze-jestem-brzydka-zeby-nie-uciekl/vqm1ppc

Po jego przeczytaniu można sobie pomyśleć o dwóch zjawiskach:

1. Jak "ciężkie" jest życie kobiety. Dziewczyna ma 30 lat, jest niepełnosprawna, wymaga praktycznie nieustannej opieki, na życie seksualnie nie ma co z nią liczyć, no i - to po prostu fakt, któremu ciężko jest zaprzeczyć - jej twarz i ciało nie jest tym, co facet chciałby oglądać zaraz po przebudzeniu. Mimo to, dziewczyna ma partnera, zrywają i zaraz z miejsca znajduje faceta, który praktycznie bezinteresownie oddaje jej całego siebie. Wystarczyło założyć profil i napisać, że ma ochotę na spacer.

To tak tylko, jakby zaraz jakaś różowa przyleciała i powiedziała, że ona jakoś nie ma tej tony orbiterów wokół siebie i w ogóle żaden jej nie chce. Możesz mieć 30 lat, być totalnie niepełnosprawna, po ludzku brzydka i nawet zaznaczyć, że nie chcesz w swoim życiu seksu - i tak skaczesz sobie z kwiatka na kwiatek jeśli chcesz, bo wokół masz facetów, którzy z miejsca są w stanie dać ci wszystko, nawet bez seksu.

2. Jak wygląda sytuacja mężczyzn, gdzie przeciętny facet, nawet spoko zarabiający (informatyk czy coś), zdolny do poświęceń i po prostu czuły, jedyne na co może liczyć, to dziewczyna z punktu 1, a i tak

Długo nie myślałam o nim jak o kandydacie na partnera. Sławek w ogóle nie był w moim typie


kiedy u niego wyglądało to tak

Sławek przyznaje, że etap zakochania w jego przypadku przyszedł szybko. - Pokochałem Kasię za to, jaką jest osobą, za jej poczucie humoru, charakter, za to, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie rozwiązanie - mówi.


Nie wiem, ja po tym tekście nie dziwię się kobietom mówiącym, że jest masa dobrych dziewczyn. Widząc ilu macie tak dobrych i oddanych gości na skinienie palcem najprawdopodobniej myślicie, że w drugą stronę to działa podobnie. Tymczasem, ty jako przeciętny facet, musisz nawet walczyć i odwalać szajs przed niepełnosprawną laską, bo "nie jesteś w jej typie".

#gownowpis #przegryw #stulejacontent #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@bezbekpol: nie, po prostu nie będę pisać jak nikogo to nie interesuje.

Miała chłopaka Marka i będąc z nim znalazła Sławka. Mimo to wypisywała jakieś głupoty do Marka czyli niby eks. Marek się wkurzył na to i nagrał piosenkę do byłej dziewczyny która z resztą dalej jest na YT pod tym tytułem.
Potem wyżebrała kasę na mieszkanie, dostosowała je pod siebie a następnie oddała je matce a sama z chłopakiem wynajmuje
  • Odpowiedz
@Krazownik: jaki sens ma ten wykres? w sensie dla każdej kobiety w związku przypada jeden facet w związku więc teoretycznie powinno być po równo, czy to możliwe, że jest aż tyle kobiecych związków z obcokrajowcami?
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: ja #!$%@?ę, tym bardziej jest to dla mnie nie jakaś abstrakcja, że laska nie oferująca kompletnie nic + #!$%@? charakter (według tego co mówisz), może sobie i tak przebierać w bolcach. to nie może być prawda xD
  • Odpowiedz
@Krazownik: można sprawdzić te statystyki, choć jak wiadomo ankiety bywają przekłamane, kobiety lubią podkoloryzowywać swoją sytuację na przykład w pytaniach o ilość partnerów seksualnych stwierdzają, że lodzik lub ONS to się nie liczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: ten Marek jej eks kiedyś zrobił live na YT i wyjaśnił wiele wątpliwości. Przede wszystkim to, że będąc z nią był mega niepewnym siebie gościem, który w końcu czuł się potrzebny i niezbędny komuś do życia. Wygląd zszedł na drugi plan bo potrzeba bycia potrzebnym była większa niż atrakcyjność. Więc ja myślę, że to po prostu jakieś skrzywienie psychiczne i właśnie ta potrzeba bycia potrzebnym, bycia niezbędnym w czyimś życiu.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: no tak na poważnie to też o tym myślałem, bo jednak większość #przegryw to już woli do pałować Wiplera w piwnicy, niż taki "związek" i ja sam się w to wliczam. najwidoczniej są osoby, dla których potrzeba bycia potrzebnym jest ważniejsza niż cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem tak jest to możliwe jeśli popatrzysz na mapkę możesz zauważyć że kobiety w młodym wieku grupują się przeważnie w miejscu największej aktywności takowych:

@Krazownik: Ok, a jaki jest rozkłąd wieku tych kobiet?
  • Odpowiedz