Wpis z mikrobloga

@evilonep: Dokładnie tak jak pisze kijanka: klikać w kąkuter ( ͡° ͜ʖ ͡°) i może jeszcze wyglądać mądrze, bo idę do księgowości.

@kijanka23: Chyba nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w obecnej też nie mam, więc przywykłam do spartańskich warunków...

@Czerwone_Stringi: Widzisz, spełnianie marzeń jest proste ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@VikEros: Zajebiście - 150% tego co zarabiam obecnie (ʘʘ) jak usłyszałam kwotę to całkowicie nieprofesjonalnie zapytałam czy sobie ze mnie żartują, ale okazało się, że to po prostu mój jeszcze-pracodawca tak nędznie płaci.
  • Odpowiedz
@betterbeworthit:
Jak to w sumie mozliwe ze dali Ci sporo wiecej niz sie spodziewalas? Ty powiedzialas kwote X a oni Ci dali ostatecznie np. 1,5X?
Bo moje doswiadczenia z hrami korposwiatem sa w stylu "Ja panu nie moge podac stawki ale niech Pan poda swoja to sie odniose"
  • Odpowiedz
@Mysciak: z tego, co się dowiedziałam, ta firma ma precyzyjną siatkę wynagrodzeń i bardzo jej przestrzega.
Inna sprawa, że jestem bardzo do tyłu w porównaniu do rynkowych stawek, wiedziałam, że moja firma słabo płaci, ale nie sądziłam, że aż tak - kasjerki w Lidlu zarabiają więcej ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz