Wpis z mikrobloga

Nie licząc łącznie 3 piw ( Heineken), wypitych przez okres 21 dni, jestem czysty.
Czuje się normalnie, ale najgorsze są wieczory, gdzie odmawiam sobie przyjemności wypicia piwa, słuchając dobrej muzyki podczas grania w moją ulubioną grę.
Ale i tak jest fajnie.
Plus jak wstajesz, czujesz dumę z tego co postanowiłeś.
Nawet 200zl już zaoszczędziłem, ale musiałem akurat tyle wydać ostatnio na dentystę, Kurła...

#wykopowagrupawsparcia
#alkoholizm
shaelix92 - Nie licząc łącznie 3 piw ( Heineken), wypitych przez okres 21 dni, jestem...

źródło: comment_FnDSesEIibazqP9PFssVQjnVXggr1xcs.jpg

Pobierz
  • 20
@programista3k: nie idziesz za szybko spać ? ja zawsze chodze jak już padam, czyli 1/2 w nocy. Na początku polecam melise (ale tabletki, bo po herbacie suszy), albo też lek rozkurczowy na mięśnie, mogę podać nazwę jak wrócę do domu.
@programista3k: melatonina 2x5mg i pięknie się zasypia, raczej nic lepszego bez recepty nie dostaniesz, tylko chyba to trzeba brać jakiś czas, żeby zaczęło dobrze działać, ale polecam spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) na mnie żadne melisy ani inne ziółka nie działały kompletnie
@programista3k: no dokładnie, melisa powoduje straszną suchość w ustach, melatoniny nigdy nie próbowałem, ale no wydaje się to być sensownym pomysłem bez recepty (te środki rozluźniające mięśnie dostałem na recepte), ale jak je bierzesz, to mięśnie na twarzy się rozprężają tak że powieki ci lecą :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92 Albo się utrzymuje abstynencję albo nie. Nie da się być trochę w ciąży. Pomijając już fakt, że mit o rzekomym zbawiennym wpływie piwa na nerki został już dawno obalony i powielają go chyba jedynie lekarze starej daty, którzy do dziś wierzą w to, że lampka wina dziennie wspomaga pracę serca. Przestań sam siebie oszukiwać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pernikovy_tatko: melatonina ma to do siebie ze po paru razach przestaje dzialac, przynajmniej u mnie tak bylo. Ziolka pasiflora i glog i tak wyleczylem sie z zasypiania o 4-5 rano. Teraz spie jak w zegarku od 23
@oink_oink: no jak już to jest dokładnie na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponoć dopiero po 2 tygodniach osiąga maksimum działania, w każdym razie u mnie sprawdza się rewelacyjnie, od zawsze miałem problemy z zasypianiem a teraz jak ręką odjął (może to też zależy od dawki, ja zazwyczaj biorę 10mg)