Wpis z mikrobloga

jestem ciekawy jak tam to mieszkanko w Szczecinie, gdzie trup leżał przez ponad rok


@Flexer: jak to jest w ogóle możliwe? U mnie po niecałych 2 miesiącach waliło w całej kamienicy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kajtosz: dla mnie to też abstrakcja, ale u mojej znajomej leżał pół roku, walilo na klatce tak że się nie dało wytrzymać i nikt nic z tym nie zrobił xD chyba z 2 lata po tej sytuacji dalej było czuć smród xD pamiętam ten zapach do dziś, fujka xD
  • Odpowiedz
@Kajtosz jest to możliwe, bo zwłoki mogą się albo rozkładać, albo naturalnie zmumifikować i wtedy nie wali. Ze dwa miesiące temu w Hiszpanii znaleźli jakieś 10-letnie zwłoki w mieszkaniu jak gdyby nigdy nic
  • Odpowiedz
  • 11
@Vaerlin bardziej niż smród trupa przeraża mnie myśl jak samotnym trzeba być człowiekiem żeby zniknąć i nikt się tym nie zainteresował. :(
  • Odpowiedz
@aksal89: W polskim stanie prawnym to lepiej mieć mieszkanie z grzybem i rocznym trupem, bo łatwiej się ich pozbyć niż niepłacącej czynszu samotnej matki z dzieckiem
  • Odpowiedz
@Flexer: w moim miasteczku jakoś na przełomie 99/2000 trup leżał chyba 7 czy 8 miesięcy. Waliło strasznie. Przyszli nowi właściciele, wyremontowali i mieszkają tam do dziś.
  • Odpowiedz
bardziej niż smród trupa przeraża mnie myśl jak samotnym trzeba być człowiekiem żeby zniknąć i nikt się tym nie zainteresował. :(


@notoelo: sporo takich osób jest. Generalnie starzy polacy to w większości tak mają.
Zaś z drugiej strony wiele starych osób odjebuje całkowicie świadomie takie cyrki, że głowa mała.
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn dla mnie osobiście to bardzo smutne, cenie dobre relacje z rodziną, partnerem, przyjaciółmi, znajomymi, itd. Świat tak samotny wydaje mi się gorszy niż wiele nieszczęść jakie mogą dopaść człowieka.
  • Odpowiedz