Wpis z mikrobloga

Cześć. Jestem obecnie na etapie prowadzenia badań do mojej pracy magisterskiej, które dotyczą bliskich związków oraz zazdrości. W związku z tym, potrzebuję pomocy w wypełnianiu ankiet. Badam osoby w związkach heteroseksualnych lub będące w nich w ciągu ostatniego roku. Wypełnienie kwestionariusza zajmie jakieś 10-15 minut, więc aby wynagrodzić wasz poświęcony czas, osoby biorące udział w badaniu mogą wziąć udział w losowaniu jednej z trzech nagród:
1 - Klucz aktywacyjny do cyfrowej kopii gry Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy na platformie Steam
2 - Książka "Kosmiczne rozterki" Neila deGrasse'a Tysona
3 - Jeden bilet na dowolny film 2D do wykorzystania w sieci kin Cinema City
Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy podać adres e-mail oraz numer, który przypisany jest wybranej nagrodzie, na ostatniej stronie badania.
Jeśli osób badanych będzie naprawdę dużo, to rozlosuję dodatkową nagrodę. Wyniki losowania zostaną ogłoszone w momencie, gdy zbiorę wystarczająco wiele odpowiedzi. Zwycięzcy zostaną powiadomieni, dodam również wpis z podsumowaniem.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScooiRUS1QN2RIwYdMNJsTcmJ3WUlP9wKG2Y803lK1E3qc3bA/viewform

#psychologia #zwiazki #rozdajo
  • 40
@MuzycznyBojanek: jak żyje tak nie widziałem tak słabej i chaotycznej ankiety. Kafeterie zamknięte ale chciało by się dopisać bo kilka z propozycji są co najmniej nieostre. Metryczka krótka i nie zawiera pytań o staż i rodzaj relacji. Za to jest wiele pytań z zakresu psychopatologii i właściwie zastanawiałem się czy to nie MS. Pytania kontrolne aż nazbyt widoczne a ankieta za długa pytanie o związek wymyślony aż boli...
Na SWPSie takie
@Ryptun: A no też można w ten sposób wypełnić, ale wtedy nie będzie nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°). To pytanie jest potrzebne, żeby mieć wyraźną zgodę na badanie

@ostrzyjnoz: Oczywiście książka jest w formie papierowej, a wysyłka na mój koszt

@beer_man: Faktycznie, część pytań brzmi dziwnie. Niestety, nie mogę modyfikować ich treści, ponieważ te kwestionariusze zostały wiele razy przebadane, a każda zmiana wprowadzona przeze mnie
MuzycznyBojanek - @Ryptun: A no też można w ten sposób wypełnić, ale wtedy nie będzie...

źródło: comment_GL1LH6Uw0oUVLMHobI294IA0jQrBoene.jpg

Pobierz
@Ziutoslav: Jak kobiecie zależy na drogich prezentach, to jest nic nie warta. I jeśli druga osoba twierdzi "jak nie zrobisz ze mną w łóżku tego i tego, to Cię zostawię", to też jest nic nie warta.

Co do ostatniego (spełniania każdego życzenia). Usłyszałam od kolegi, że to byłoby nudne, gdyby dziewczyna wszystkie jego zachcianki spełniała, nie musiałby się o nią starać i w ogóle.

Także nie, to nie są powody, dla