Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki chciałbym wam powiedzieć dlaczego moim zdaniem nie warto szukać kogoś na #tinder i #badoo szkoda czasu. Co mam na myśli? Piszesz tam do dziewczyn, gdzie nawet bardzo mało atrakcyjne dziewczyny mają wiele par i rozmawiają jednocześnie z wieloma facetami więc ciężko o dobra rozmowę a co dopiero wyciągnięcie na spotkanie. Nawet jak uda wam się wyciągnąć któras to najczęściej jeżeli na pierwszym spotkaniu nie ma magii to zostaniecie olani.
Teraz powiem wam jak to zrobić i przytoczę tutaj trzy historie które wydarzyły się w moim otoczeniu w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
1. Przyszła do nas do pracy nowa praktykantka. Całkiem spoko dziewczyna, nie super ładna ale zdecydowanie nie brzydka. Na pewno zdobyłaby wiele par na tinderze ale nigdy nie miała tam konta, mimo że była wtedy wolna. Poznała mojego kolegę, normalnie wracali czasami razem po pracy autobusem, rozmawiali na przerwach, on miał szansę pokazać że jest fajnym, odpowiedzialnym facetem z ciekawymi zainteresowaniami. Ona ze ma poukładane w głowie. Widziałem kiedyś badania, że częste spotykanie jakiejś osoby podwyższa w naszych oczach jej poziom atrakcyjności. Nikt nie wie jak, krok po kroku ale po 4 miesiącach byli już para. Jeżeli chodzi o gościa to niezbyt wysoki, niezbyt przystojny, zaden dynamiczniak. To jego pierwszy związek.
2. Wybrałem się do szkoły teatralnej. Kilka dziewczyn i kilka chłopaków w grupie. Wiele lasek zajęte ale dwie były wolne. Do końca semestru obie miały już chłopaków poznanych właśnie w tej grupie. I znowu zadni pezystojniacy, zadni bogacze, zupełnie przeciętni goście, nawet całkiem nieśmiali bo przyszli na te zajęcia przełamywać nieśmiałość. Znowu obaj bardzo fajni, z ciekawymi pasjami. Dziewczyny moim zdaniem raczej ładniejsze niż przeciętne i na pewno poukładane w głowie. Znowu żadna nigdy nie miała tindera. Teraz uwaga jedna wzięła sobie niższego chłopaka.
3. 3 miesiące temu zapisałem się na zajęcia sportowe grupowe. Znowu kilka dziewczyn kilka chłopaków. Jedna dziewczyna mega ładna, mega wysportowana, ciało jak z instagrama, śliczna buzia, no super. Był taki chłopak w grupie, lekki brzuszek, zakola, rude włosy. Zagadywał do niej od początku, wszyscy się z tego śmialiśmy, ale on się nie poddawał. Coraz lepiej się dogaydwali, jak się spóźniali na zajęcia to razem. Cyk tydzień temu oficjalnie w związku.
Teraz jaka rada do was. Wyjdźcie kurczę do ludzi. Dziewczyny które są na tinderze, a szczególnie te które są tam dłużej mają często z e sobą problemy. Albo mają duże wymagania, albo są niedowartościowane. Nie twierdzę że nie ma tam normalnych i fajnych dziewczyn ale to mniejszość. Uczcie się rozmawiać z ludźmi, budujcie pewność siebie przez małe kroki i uczcie się przyjmować odrzucenie z uśmiechem, bo wtedy nic w życiu was już nie pokona.
#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #podrywajzwkopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 14
GwiezdnaHostessa: Cóż, chyba tak zrobię dziękuję za tą wypowiedź. Nigdy mnie nie kręciły tego typu aplikacje i social media. Masz rację ludzi powinno się poznawać w realu bo tylko w taki sposób można udowodnić jakim się jest człowiekiem. I nie jest do tego potrzebny ani wygląd ani bogactwo ani nawet popularność. Zgodzę się z tym,że te wszystkie internetowe księżniczki mają problemy ze sobą podobnie jak my na tagu #przegryw . Wielu
Albo mają duże wymagania, albo są niedowartościowane


@AnonimoweMirkoWyznania: to dokładnie jak te, które nie mają tindera. Na tinderze nie siedzą ludzie z kosmosu, tinder nie powoduje danego zjawiska, a tylko je uwypukla.
Każda chce atrakcyjnego i najlepiej bogatego, tak to działa, choćbyś nie wiem co powiedział.

Wyjdźcie kurczę do ludzi


@AnonimoweMirkoWyznania: żeby znaleźć znajomych jak ktoś nie ma - jak najbardziej. Jeżeli ktoś chce into #zwiazki - jeśli nie jesteś
@TestoDepot: podzielam twoją opinię, ale wierz mi, że na prawdę segz modelka bierze pryszczatego rudego grubego luja bez kasy i perspektyw bo po prostu go lubi, ale zazwyczaj jak widuje się takie pary, bądź zna się z autopsji, to po prostu tacy ludzie znają się od małego dlatego są razem nie patrząc na wygląd
dlatego są razem nie patrząc na wygląd


@wynicniewiecie: niby ma to jakiś sens co mówisz, ale mamy takie czasy, że nie wydaje się w najmniejszym stopniu prawdopodobne żeby jakakolwiek baba nie patrzyła na wygląd XD. Chłop w sumie zresztą też.
Poza tym takie coś ma dużą szansę na to, że jebnie bo ryzyko, że ona zdradzi takiego rudego zakolaka jest jeszcze większe niż gdyby był chociaż przeciętny.