Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mireczki, piszę z AMW, bo nie chcę paść ofiarą masowego #!$%@? przegrywów i rasistów, a mam parę pytań, bo mam wątpliwości. Nie będę się rozpisywał i pisał szczegółów (jak coś to pytajcie). Mam 28 lvl. Poznałem parę miesięcy temu fajną dziewczynę (34 lvl) na tinderze, która samotnie wychowuję córkę i syna (2,5 lvl), którzy są po prostu czarni (czy dokładniej mulatami). Ponieważ te pytanie na pewno padnie, wpadka w klubie, ojciec nieznany. Chciałbym się oświadczyć w walentynki. Jej dzieci uwielbiam, one mnie chyba też.
-Czy ktoś był w takiej sytuacji lub zna kogoś? Chodzi mi o podejście ludzi do tematu, dość mocno boję się, że po prostu ludzie nie dadzą mi żyć. Co prawda sam żyję w mieście, ale rodzinę mam na wsi i chcę tam się przeprowadzić. Poza tym nie wiem jak zareagują moi rodzice i rodzina.
-Czy mogę dać dziecku własne nazwisko i z czym to by się wiązało? (Prawdopodobnie nie mogę mieć własnych, nie odczuwam także takiej potrzeby, chciałbym żeby dzieci traktowały mnie jak swojego ojca)
-Spłacam kredyt na mieszkanie i zostało mi trochę, a drugie wynajmuję (obecnie spłacam pierwsze, drugim). Jak się zabezpieczyć, żebym ich nie stracił w razie czego. Czy intercyza ochroniła by mnie? Moja partnerka też ma mieszkanie razem z matką, więc miałyby się gdzie wyprowadzić. W planach mamy wynajmowanie trzech mieszkań i budowę domu (moja działka), żeby się tam razem z jej matką wprowadzić. Jakby to wyglądało z intercyzą?
-Czy w razie rozwodu musiałbym płacić alimenty. Ona zarabia średnią, ja trochę ponad, jeśli to ma znaczenie.

inb4 hehe co za cuck i przegryw, mam #!$%@? w was
Obrazek dla podbicia posta, nie mój.
#zwiazki #rozowepaski #malzenstwo #prawo #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej Mireczki, piszę z AMW, bo nie c...

źródło: comment_96eUYVmiLsFMhIWWVeXpt1Z2LReCwBpt.jpg

Pobierz
  • 44
@Kowixx: jeżeli je adoptuje to będzie musiał na nie płacić alimenty w razie rozwodu, a on między innymi o to pytał. Jak zwykle musiałaś wpaść i znów pokazać jak ciężkim przypadkiem jesteś. I to nie jest składana rodzina bo on nie wnosi do tego swoich dzieci.

Jeśli już typ marzy o tym by tak wyzbyć się męskości, to w jego najlepszym interesie jest by nikogo nie adoptował. Marnować pieniądze na cudze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: 2/10 dbo odpisałem. Ale dobra, po kolei xD
1. Wsioki i tak będą płakać, do tego musisz się niestety przyzwyczaić. Ja u siebie (tzn mieszkam tu z żoną i teściami, to nie jest moje rodzinne miasteczko) mam jedną Polkę, co ma męża Nigeryjczyka, wspólnie adoptowali jedno Murzyniątko, mają drugie własne oraz ta kobieta ma jedną córkę albo z poprzedniego związku, albo też z adopcji. Nie zauważyłem jakiś szykan w ich