Wpis z mikrobloga

Na tagu cisza jak makiem zasiał, więc piątek musiał być bardzo udany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki dzisiaj #sotd u was?

U mnie rano był pierwszy global MFK Lumiere Noire Pour Homme. Testów nadgarstkowych nie oceniłam przychylnie, róża układała się w bardzo zwierzęcy sposób, a global był jeszcze gorszy, bo pomimo "Pour Homme", czułam, że śmierdzę starą babą. Na szczęście po godzinie z zapachu już niewiele zostało, więc mogłam bez wyrzutów sumienia przykryć go Herodem. Mimo że moja opinia o PdM z biegiem czasu trochę się zmieniła, to Herodzik nadal siedzi tak dobrze, jak za pierwszym razem.

#perfumy
corka_mirka - Na tagu cisza jak makiem zasiał, więc piątek musiał być bardzo udany ( ...

źródło: comment_RjMrNTBc1BjV4vPzpZCLwLXEGucyArI0.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daftie123 @corka_mirka Zachęcony waszymi rozbieżnymi opiniamii o Lumiere Noire Pour Homme postanowiłem dzisiaj w końcu przetestować go nadgarstkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro jesteśmy w temacie róży, to na drugą rękę poleciał Amouage Lyric Man. Co do parametrów, to na mnie Lumiere wypada po prostu żałośnie, praktycznie od razu staje się bliskoskórny, jestem w stanie go wyczuć z co najwyżej kilku centymetrów. Lyric go w tym
  • Odpowiedz