Wpis z mikrobloga

Na tagu cisza jak makiem zasiał, więc piątek musiał być bardzo udany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki dzisiaj #sotd u was?

U mnie rano był pierwszy global MFK Lumiere Noire Pour Homme. Testów nadgarstkowych nie oceniłam przychylnie, róża układała się w bardzo zwierzęcy sposób, a global był jeszcze gorszy, bo pomimo "Pour Homme", czułam, że śmierdzę starą babą. Na szczęście po godzinie z zapachu już niewiele zostało, więc mogłam bez wyrzutów sumienia przykryć go Herodem. Mimo że moja opinia o PdM z biegiem czasu trochę się zmieniła, to Herodzik nadal siedzi tak dobrze, jak za pierwszym razem.

#perfumy
Pobierz corka_mirka - Na tagu cisza jak makiem zasiał, więc piątek musiał być bardzo udany ( ...
źródło: comment_RjMrNTBc1BjV4vPzpZCLwLXEGucyArI0.jpg
  • 23
@corka_mirka: U mnie siedzi Ambre Narguile.
Nie podzielam negatywnych opinii o MFK - myśle że to jeden z najlepszych zapachów z tego domu. Klasyczne połączenie paczy i rózy z atomowymi parametrami, to zapach koło którego nie można przejść obojętnie więc też rozumiem hejt. On jest love it or hate it, po prostu... Dojrzały, bezkompromisowy, może zrobić wyqwiste wrażenie ale musi być użyty odpowiednio!
A co do Heroda.... słodki aż mdli u
@Greiz: Do trwałości Laytona nigdy nie miałam zastrzeżeń, o ile dobrze pamiętam wszelkie PdM-y dobrze z moją skórą współpracowały
@daftie123: Zazdro Ambre Narguile :)
Lubię zdecydowaną większość zapachów, które poznałam i oferuje MFK, ale z Lumiere się wyjątkowo nie dogaduję. No i te parametry bardzo daleko od zabójczych, ale jeśli chodzi o MFK, to już się do tego zdążyłam przyzwyczaić, bo poza Baccaratem i Oudami, to wszystko znika ze mnie
@corka_mirka:
Dobry,
Swiss Arabian Imperial Arabia, kupione wczoraj od Fryca. Taniutki zapach, ale jaki fajny! Najpierw było słodko, owocowo, arabsko, ale po ~1.5godz wyszły jakieś takie skórzano-tytoniowe, wytrawne nuty. Jestem zaskoczony, spodziewałem się nienoszalnego, arabskiego smroda, a jest fajnie, mam zamiar go dopsikać na siebie wieczorem jak pojadę do znajomych na drinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Greiz: blind buy, na poczatku bylo ok, ale zaczal mnie irytowac, ta dymnosc mnie meczy (sam wypsikalem moze z 3ml, reszta ubytku to 20ml odlewki w rodzinie), jak Cie interesuja parametry to musialbym znowu global zrobic bo sam nie zwracalem uwagi, subiektywne odczucie co do projekcji - na dlugosc ramion, moze troche wiecej, flakon z czarnym atomizerem
@CheapiesLover wiesz.. to jest tak że ja go raz sprzedałem a później musiałem w sklepie kupować bo mi się spodobał ...tak samo jak dzisiaj Laurent Mazzone Parfums Black oud niby już to wystawialem na wykopie a dzisiaj wrzuciłem na siebie i jest mega
@Greiz: bede sie rozstawal bez zalu, jest wiele perfum ktore juz mam na celowniku, jeszcze wiecej do przetestowania, szkoda mi zamrozonej gotowki i miejsca na polce, nie zalezy mi zeby sie do niego na sile przekonac, w kolejce stoi Instant, Opium, Platynowy, a z CDNI juz jestem w separacji, czekam na rozwod ( ͡° ͜ʖ ͡°)