Wpis z mikrobloga

Brak nogi

To był jeden wielki niefart. Obudziłem się w chałupce górskiej i zauważyłem że nie mam jednej nogi i ponadto usłyszałem ich mlaskanie. Było dla mnie jasne że oni mi ją zjedli. Ale może zacznę od początku bo pewnego dnia ja razem z trzema kolegami postanowiliśmy pójść w góry będąc uzbrojonym w przyrządy i w żywność zwłaszcza że było w miarę ciepło. Ich było z dwóch a ja byłem trzeci. Gdy wyruszyliśmy w góry a było to na Podhalu nagle zaczęły padać drobinki śniegu. One zaczęły się robić coraz większe a na dworze zaczęło się robić chłodno i ja powiedziałem im -Koledzy może byśmy poszli do tej górskiej chałupki? Pada śnieg i jest coraz większy. Oni na to -Spokojnie! Nic nam nie będzie. Ja szedłem razem z nimi i teraz naprawdę mocno padało i oni w końcu przyznali mi rację. -Dobra! Idziemy do chałupki. Nic tu po nas. I poszliśmy pokornie tam gdzie powinniśmy. Tam jedliśmy swoje jedzenie a śnieg nie ustępował tylko było tego śniegu coraz więcej i więcej. W pewnym momencie zorientowaliśmy się że cały prowiant został zjedzony. A inny spojrzał się na okno i powiedział -Przegwizdane! Nadal mocno pada a my nie potrzebnie poszliśmy w góry. A ten misiek zakopiański co tam był nas ostrzegał żeby nie iść.
Po paru godzinach każdy czuł głód a zawieja dalej trwała. W końcu pomyśleliśmy żeby zacząć losować kto kogo zje. Oni wszyscy wybrali mnie i pomyślałem -Kurna! Już po mnie! Powiedziałem im coś -Chyba nie laliście! Nie zjecie mnie bo jestem waszym kolegą. Oni usiedli osowiali.
Po dwóch dniach byliśmy wyczerpani a w nocy do mnie się doczołgali. A ja będąc głodnym i nie myślałem już o nich to zdecydowałem się na pewną rzecz -A niech mnie pies mordę liże! pomyślałem. Wciągnąłem nóż wraz z latarką którą włączyłem i nożem odciąłem sobie nogę którą po prostu później zjadłem. Stwierdziłem że to jest dużo lepsze rozwiązanie niż śmierć głodowa. Teraz gdy sobie to przypomniałem moja myśl nasuwała się taka że inni mają zdecydowanie gorzej ode mnie i jednocześnie z bólem serca muszę przyznać że są też tacy którzy mają ode mnie zdecydowanie lepiej. Ta druga myśl mi sprawiła niewyobrażalny ból w sercu i w tyłku
#mscislaw #pasta #gownowpis #pastamscislawa #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach