Wpis z mikrobloga

@invisibleborder: wie, ze nie ma sie czego bac to pojechal robic relacje z dorocznego eventu pod tytulem: virus, epidemia, zagrozenie...juz nikt nie pamieta, ze co roku mamy podobne wydarzenie o zroznicowanej skali i straszyli nas juz lekko 10ma roznymi virusami w ost 20 latach...ale i tak experci powiedza mi zaraz, ze ten jest inny i ten zagraza ludzkosci :D dobra, ja co rok dwa leze ze smiechu jak wychodzi nowy virus
@Reezu: na to liczylem, wlasnie na takie wyprowadzenie mnie z bledu :P
Jedyne czym ten sie rozni od poprzednich, ze na tym zarobia pewnie 100 razy tyle, co pokazuje skala zjawiska, a dla Chinskiego rzadu nie ma roznicy czy padnie im tam 100 osob czy 10 mln , wszystko w granicach bledu statystycznego. Jest virus- musi byc lek badz szczepionka, im wieksza skala i panika tym wiecej klientow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Reezu: przeczytałem Twój pierwszy komentarz i na niego odpowiem: to jest żałosne jak jedzie się po Chinach. Zamykają miasta? Na pewno już prawie wszyscy są tam zarażeni! Nie zamknęliby miast? Durne Chińczyki, nic się nie nauczyli z czasów sars!

I tak źle, i tak niedobrze. Obecnie przebywam w Chinach i to ile dostaje się informacji z telewizji, internetu, smsem lub wywieszając info na klatkach to jest nieco a ziemia jeśli chodzi