Wpis z mikrobloga

@PeWuu
@Markowsky95
I co, potem z jakiegoś mięsa na taśmie się coś wylewa, ty kładziesz na to jabłko, a w domu myjesz je wodą i jest git? Zajebisty pomysł, nie wiem po co te wszystkie środki odkażające jak "wystarczy umyć".
  • Odpowiedz
@KrwawyKefir: nie no bez przesady, nie popadajmy ze skrajności w skrajność.Rzadko kiedy widzę brudne tasmy, ale to mniejsza
Biorę bez torebki ogorka, cytryne, banany itp. Okazjonalnie jak idę i biorę jednego pomidora to tez bez reklamówki, i tak wystarczy to przemyc wodą,która tak naprawdę c---a da bo jak masz sie zakazić to i tak sie zakazisz nawet jakbyś bral jednego pomidora w 10 reklamowkach.
  • Odpowiedz
@Floydian: Zawsze tak kupuję, nawet nie wiedziałem, że tobie na złość ale niech będzie: 2 jabłka cyk woreczek, 3 banany cyk woreczek, 2 pomarańcze cyk woreczek, awokado = woreczek, winogrona = woreczek, bułki - woreczek. A potem plastiki do żółtego pojemnika cyk w woreczek, butelki cyk woreczek (woreczek do plastików), itp. itd.
  • Odpowiedz
@Floydian: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jaki ból d--y ekoszura xD jak będzie chciała, to do każdego produktu sobie foliówke weźmie, takiej jej prawo, bo za to płaci xD.

Proponuje, by foliówki były reglamentowane xD co za p---------e xD
  • Odpowiedz
W-----a mnie uzależnienie ludzi od woreczka dla warzyw, które wyrosły z brudnej ziemi. Nagle w drodze do domu nie mogą mieć kontaktu z niczym, bo przecież jak złapią bakterie, to już ich w domu nie można umyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrwawyKefir: gdzie ty kupujesz, że z mięsa coś się wylewa na taśmę? Co to za wioska? Wszystkie większe markety stosują pakowanie mięsa w modyfikowanej, kontrolowanej atmosferze lub próżniowo, a mięso luzem kupuje u lokalnego rzeźnika. Jabłka nie są odkażane, a pryskane konserwująco, aby przetrwały podróż od rolnika do sklepu, dlatego przed jedzeniem trzeba je umyć najlepiej w wodzie z sodą co pozwala wyeliminować większość bakterii.
@Shatter: @yegomosc
  • Odpowiedz
Potrzebuję tej j-----j foliówki, żeby zachować elementarną higienę


@yggdrasill: nie wiem czy wiesz ale owoce można myć i wsadzić wszystkie owoce do jednej reklamowki, a potem hur dur że zamiast 1 śmieciarki przyjeżdzają w tygodniu 2 i hur dur czemu tak drogo
  • Odpowiedz
@PeWuu:

obierając rękoma pestycydy z palców przedostają się do miąższu


Pestycydy obierają owoce rękoma? ()
  • Odpowiedz
Potrzebuję tej j-----j foliówki, żeby zachować elementarną higienę. Paranoja antyfoliówkowa sięgnęła szczytu.


@yggdrasill: jaką k---a higienę? Warzywa myjesz czasem? Nie zesraj się..

Nie wyjebię tej foliówki do rzeki, tylko do pieprzonego kosza na śmieci.


@yggdrasill: a nie, to spoko. Jestem spokojny o los tej foliówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz