Wpis z mikrobloga

@Da_R_ecky: gratulacje i szerokości i powodzenia i niechaj czas na tacho ci sie nie konczy. Jak by co to podobno na Garbsenie można doładować :)

a ja się do dziś zastanawiam dlaczego jak rok temu odnawiałem prawko poza korektą uprzednio bezprawnie skróconych dat ważności nie wbili mi także kategorii T
@Zubern: a po co prasować, na załadunku nie takie rzeczy widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z crocsami to nie wiem właśnie, na kursie nie uczyli jeździć w klapkach albo boso, nie wiem czy się przestawię
@Da_R_ecky: też. Dopisali ci AM bo B je zawiera. (chyba :P) Tak samo jak C zawiera C1. I niby CE zawiera T więc nie wiem czemu nie dopisali. Niby przepisy mówią że mogę jeździć na T, ale ciekawe jak by to policaj na drodze potraktował.
@totalski: Nawet mając b+e już masz traktorową kategorię. Samo posiadanie b już cię uprawnia do kierowania traktorami wszelakiej wielkości. Jedynym ograniczeniem w przypadku jazdy traktorem z kategorią b jest ograniczenie dmc ciągniętej przyczepy do 750kg
@Da_R_ecky: za jakieś cztery lata kolejne odnowienie C i CE to może wtedy przy okazji wyjaśnię. A ciekawe co do tego czasu by było, jak by mnie policaje w ciągniku z przyczepami zatrzymali. Bo według ustawy uprawnienia mam, ale według kawałka plastiku - nie :)