Wpis z mikrobloga

@bayonetta112: Mnie to zawsze zastanawia, w którym momencie te spasione knury się budzą z faktem, że są tucznikami, a zawsze jest to 100kg później, no #!$%@? kaman na pewno nie zauważają wcześniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@bayonetta112: kiedyś miałem 110kg i grałem w wowika 16h dziennie z przerwami na kebaby xD piękne to były czasy. Teraz jak schudłem to pluje na każdego ulanca co użala się nad sobą i swoją waga
  • Odpowiedz
@bayonetta112: właśnie osoby które schudły mają pełne prawo, i to chyba jako jedyni, śmiać się z grubasów. Są żywym dowodem na to, że "geny" da się pokonać. Wystarczy nie mieć kebabów wpisanych w DNA.

Inna sprawa, że raczej rzadko będą szydzić z grubasów, bo wiedzą ile kosztowało ich to, aby samemu zbić wagę.
  • Odpowiedz
@kieszen: na przykładzie mojej znajomej, zawsze była taka standardowa (nie chuda nie gruba), jak znalazła faceta to moment przybrała 20kg i tak jakoś to rosło. Jak już ważyła 90 kg przy wzroście 170, to zaczęła myśleć o diecie, ale zaszła w ciąże i przytyła 30 kg wiec wyjebongo i tyje sobie dalej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hazawwin: też przytyłam w ciąży 20 kg a terez ważę 25 kg mniej. To dzięki ciąży zaczęłam zwracać uwagę na to co jem i pije i tak już zostało. @bayonetta112: też spotkałam się z hejtem wrzucają na insta zjecie, samej wagi, że po ciąży można być chudą. Pisały oczywiście same grube loszki.
  • Odpowiedz
właśnie osoby które schudły mają pełne prawo, i to chyba jako jedyni, śmiać się z grubasów.


@broczapa: czyli co, przez sam fakt, że zawsze dbałem o swoje zdrowie i nigdy nie dopuściłem do zalania się tłuszczem do stadium świni to już nie mogę wyrazić swojego zdania. Dobrze jest schudnąć jak się jest grubym ale jeszcze lepiej nie musieć tego robić.

Swoją drogą takie grubasy nigdy nie rozumieją, że Ci co
  • Odpowiedz
na przykładzie mojej znajomej, zawsze była taka standardowa (nie chuda nie gruba), jak znalazła faceta to moment przybrała 20kg i tak jakoś to rosło. Jak już ważyła 90 kg przy wzroście 170, to zaczęła myśleć o diecie, ale zaszła w ciąże i przytyła 30 kg wiec wyjebongo i tyje sobie dalej ¯_(ツ)_/¯

@hazawwin: gościu się nie ewakuował w porę, a teraz to już nieco za późno XD a jak mało
  • Odpowiedz