Wpis z mikrobloga

Niezależnie od poglądów. Czy to konfederacja, lewica, platforma, psl, kukizy, centrum itp, musimy sie wspolnie zgodzic, ze pis to najgorsze co moglo spotkac Polskę. Tak, poprzednie rządy nie byly genialne, ale zaden nie dzielil i nie napuszczal Polakow na siebie jak ten. Uczelnie, szkoly, tramwaje, urzędy, stadiony, parki, wszędzie czuć napięcie i nienawiść do siebie nawzajem. Dlatego apeluję do młodego pokolenia, lewaki, kuce, pslowcy, centrowcy, glosujcie antyduda, i przeciwko tej autokratycznej partii. Przekonujcie rówieśnikow niezdecydowanych, tych chcacych na dude, dziadkow, babcie, ze to co jest teraz wpłynie na to w jakim kraju będziemy żyć. Dobranoc

#polityka #neuropa #konfederacja #platformaobywatelska #lewica #psl
  • 14
@ChadowatyPrzegryw: PiS chce zrewidować rezultat transformacji(czyli to co kto wziął wtedy, dzięki czemu zyskał decydujące wpływy), i oto toczy się gra. Siły stojące za opozycją, traktują rewolucje instytucjonalną PiS jako zagrożenie dla korzyści wynikających z dotychczasowych układów i stosunków sił, a czynniki europejskie mają podstawy obawiać się proatlantyckiego i eurosceptycznego kursu PiSu.
@Kjedne: Ja próbuje zrozumieć mechanizmy niezależnie od własnych poglądów. Osobiście w kontekście "dobrej zmiany" stawiam sobie retoryczne pytanie: W imię czego? Ale to nie wpływa na moją analizę tego co się dzieje.
Nie wiem czy głos oddany na Kidawe byłby lepszy. Ta kobieta nie ma pojęcia co się wokół niej dzieje. Niekompetentni ludzie nie powinni zajmować tak istotnych urzędów.
@IdillaMZ: większość sędziów to osoby do 60 roku życia, w rejonie koło 50 roku życia

to są ludzie którzy kształcili się w wolnej Polsce oraz jeżeli ktoś jest sędzią w wieku 50 lat tzn że jest patriotą.

Dlaczego jest patriotą - bo brzmi to patetycznie i sędziochwalczo ? Bo taki sędzia w wieku 40 lat może sobie zostać adwokatem i zarabiać dużo więcej niż jako sędzia. I to nie dlatego będzie