Wpis z mikrobloga

Kurde, skończyłem w końcu wiedźmina. Bałem się tego strasznie i powiem wam szczerze, że słuszny to był strach. To gra "kompletna"- Wspaniała historia, zadania poboczne, dialogi. Dodatki równie niesamowite i genialne. Czuję pustkę po tej grze a najgorsze jest to, że nie ma nic na horyzoncie, co tą pustkę by mogło wypełnić. Nie zrozumcie mnie źle - jest masa zajebistych gier, chociażby nowy God of war, RDR 2 czy Mass Effecty, które też były genialne (1,2,3) ale mimo wszystko Dziki Gon jest wspaniały. Dla wielu to gra #!$%@?, dlatego nie chcę się z nikim kłócić i udowadniać, że mam racje a ktoś inny nie. Po prostu piszę swoje odczucia. Ehh, jedyny sposób na walkę z pustką, to rozpoczęcie gry od nowa #wiedzmin #ps4 #xboxone #pcmasterrace #gry
  • 12
@FloweryTaste: Nie za bardzo związanez wiedźminem, ale akurat gram to się podzielę.
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak mnie gra wciągnęła.

Mówię o #subnautica

Super klimat, momentami niezamierzony thriller, super mechanizm eksploracji, budowanie bazy.
Mam kryzys wieku średniego i większośc niby fajnych gier nie kończę, bo mnie nudzą po jakimś czasie.
Ale ta gierka sprawiła, że znowu nie mogę się doczekać aż będę miał chwilę czasu żeby pograć ( ͡° ͜