Wpis z mikrobloga

@Steven_Hyde: praktycznie z każdym powtórzeniem na koniec fazy ciągu zadzierasz głowę. Nie wiem jak bardzo to istotne ale nie wygląda profesjonalnie if you know what I mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie stoisz czasem za wąsko? Z tej perspektywy trochę tak to wygląda
  • Odpowiedz
@non-serviam: co do pierwszego, to nie wiem co odpowiedziec ¯\_(ツ)_/¯ natomiast w kwestii ustawienia stop, to swiadomie zaczalem stawac troche wezej (delikatnie wezej niz biodra powiedzialbym), zeby moc chwycic sztange na szerokosci ramion (lapy pionowo w dol) i nie rozpierac sobie kolanami lokci.
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: co do tej zadzieranej głowy to #!$%@?,że to #!$%@? wygląda. Chodzi o to, że pozycja kręgosłupa nie powinna się zmieniać w żadnej fazie ruchu. Może to nie jest poważny błąd ale może też nie jest obojętne, być może kompensujesz albo szarpiesz tym ruchem, bo w innym miejscu brakuje siły, tylko Seba Kot zna odpowiedź :D
No i wygląda to brzydko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przy większych obciążeniach dałoby radę więcej zobaczyć


@vizori: obsrane spodnie. tyle wiecej bysmy zobaczyli przy wiekszym obciazeniu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dlatego wlasnie nagralem ostatnia serie, zeby zobaczyc co sie dzieje jak juz mam koncowke sily. to jest moj maks w serii ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz