Wpis z mikrobloga

Mirki pamiętacie sprawę Karyny która przyjechała na zakupy do Lidla bez prawa jazdy? Seba przyjechał i chciał zabrać auto mimo ze była wezwana laweta. (załączony film)

Wczoraj została znowu zatrzymana xD Ciekawe czy będzie nowy film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jechała w terenie zabudowanym na "długich" światłach, nie miała uprawnień do prowadzenia auta, posługiwała się nie swoim prawem jazdy i wprowadziła funkcjonariuszy w błąd co swoich danych osobowych. Za te przewinienia odpowie przed sądem... 32-latka jest doskonale znana policji i... opinii publicznej. Jak się nieoficjalnie dowiedziała "Pomorska", to ta sama która z końcem listopada kręciła i wpuściła do sieci filmik z interwencji grudziądzkich policjantów "Bandyci w mundurach". Jak się okazało wtedy... opublikowała tylko część interwencji.


Link do artykułu i pare fotek
#patologiazewsi #patologiazmiasta #policja #karyna
dawid131 - Mirki pamiętacie sprawę Karyny która przyjechała na zakupy do Lidla bez pr...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid131: Nie chce mi się oglądać całego, ale ten niższy policjant to mentalny Seba. Jak podbija z mordą do tego kolesia. Moim zdaniem nie powinno być w policji miejsca dla takich typów.
  • Odpowiedz
@dawid131 nie bronie karyny i sebixa ale ten pies ktory podbija z czolem do sebixa to takie samo mentalne dno jak zatrzymana parka. Tak samo pies ktory mowi ze sie nie przestawi bo nie wykonuje czynnosci wobec sebixa. Patola z obu stron. Niestety ta w mundurach bardziej szkodliwa.
  • Odpowiedz
@dawid131: Jak widzę takie filmiki i historie, że ktoś jest zatrzymywany n-razy to mam w głowie takie "xD"

Żyję prawie 30 lat na tym świecie i z policją miałem do czynienia tylko z 4 razy jak mandat dostałem i raz jak przyszli mnie zapytać o sąsiadów


Mam wrażenie, że ci co jebią policję i sprawiają największe problemy to mają najwięcej problemów
  • Odpowiedz