Wpis z mikrobloga

Hej
Ja chciałam tylko Wam bardzo polecić te książeczkę.
Można powiedzieć, że BARDZO pomaga mi wyjść z fobii społecznej i deprechy. Mówię serio. Nie sądziłam, że kiedykolwiek jakaś kołczingowa książka na mnie wpłynie. A jednak.
A dlaczego? Bo gość jest wiarygodny. Też byl kiedyś przegrywem ale bardzo chciał zrozumieć, jak niektórzy robią, że mają energie i chęć do życia. Aż mu się udało i jest milionerem. Ebaniutki
Polecam krótko mówiąc
#ksiazka #coaching #przegryw #fobiaspoleczna #depresja
4.....a - Hej
Ja chciałam tylko Wam bardzo polecić te książeczkę. 
Można powiedzieć...

źródło: comment_PtMi3UtcyjYIOpk8kEKUSbUfoKe9r3l1.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@renalum: wiedziałam, że będzie tu taki komentarz. A czytałeś chociaż któraś z książek?
Wiarygodny bo chodziło mi o to, że gość podaje logiczne przykłady tego jak można wpływać na coś takiego jak podświadomość. Dobrze to wyjaśnia, konkretnie i naukowo, a nie bełkocze jak potłuczony. Czyli opisuje to w taki sposób, ze ciężko temu zaprzeczyć, bo jest to logiczna wiedza i umiejętność. Byłam sceptycznie nastawiona ale przeczytałam i zrozumiałam, co sprawiło,
  • Odpowiedz
wiedziałam, że będzie tu taki komentarz


@4nka: Wiedziałaś, że ktoś wytknie, że Brian Tracy jest MLMowym oszustem, który zachęca do działania w MLMowych piramidach finansowych?

Dobrze to wyjaśnia, konkretnie i naukowo


Wklej tutaj bibliografię zamieszczoną w jego książce. Cechą rozpoznawczą pseudonaukowych książek pisanych przez szarlatanów jest brak bibliografii.
  • Odpowiedz
@renalum: ale jeśli mi pomoglo i mojej koleżance również, to faktycznie zły z niego szarlatan. Mógłby być nawet dostawca pizzy ale jak gość posługuje się wiedzą ktora działa na mój p------y mózg to się cieszę. I polecam
  • Odpowiedz
@SchizoidalnyParanoik: a czym jest dla Ciebie przegryw? Dla mnie to np to, że nie mogę załatwić spokojnie spraw np w urzędzie, czy też przerwanie studiów z powodu negatywnych myśli. Codzienny lek o to że unra mi rodzice, ponieważ każde z nich miało już udar, a lęk jest przez to że na udar zmarła mi babcia i dziadek. No i bez psychotropów ciężko byłoby mi stawiać czoła codzienności. To dla mnie
  • Odpowiedz
@SchizoidalnyParanoik: rozumiem Cię, też tak kiedys miałam. Ale zaczęło mnie to w------c i uświadomiłam sobie, że nie chce być jak moi rodzice czy też babcia, którzy wiecznie się o wszystko martwili, byli zbyt dobrzy i bierni. Warto sobie uświadomić że życie nie powinno być męką. Niektórzy codziennie wstają z łóżka i nie mają w sobie złości na świat. Też tak chcę, dlatego czytam takie książki, niektóre są c-----e a niektóre
  • Odpowiedz
@renalum: to prawda. Ale jak myślisz. Lepiej się męczyć codziennie i przeżyć życie bez wiary w dobro i pozytywne sugestie, czy uwierzyć szarlatanowi, zastosować jego wiedzę w praktyce i czuć się lepiej, nie jak g---o?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4nka: ja ciągle mam nadzieję, że kiedyś przeczytam jakąś ksiązkę albo posłucham kogoś mądrzejszego I nagle mnie oświeci, co pozwoli mi naprawić życie (ʘʘ) Ale jak już przeczytałem co poniektóre komentarze pod tym postem, to mi się akurat odechciało czytać tę książkę.
  • Odpowiedz