Wpis z mikrobloga

@stekelenburg: Wczoraj nic się nie działo, może coś sprawdzali.;P A dzisiaj Danone Cup.. ;]

@Pimp69: nie wiem, rzygam tym tygodniem generalnie. Właśnie skończyłam do tego robić scenariusze na następne dwa dni do przedszkola i pisać cele jakie relizowałam w zeszłym tygodniu. ._. Mam dzień na "nie". ;]

@knysha: coś w tym klimacie. Były kupony na napoje. Ludzie brali sobie, colę, fantę itp. Gdy się skończyly i została sama herbata
@mateuszo: No niżej jest fajnie, a ponoć przez jakiś czas tych z góry nie wpuszczali na dół Zajebisty młyn był na dole. Jak przed 10 wyszłam sobie przed stadion chwilę przed otwarciem bram i zobaczyłam ten tłum od Waszyngtona... Masakra.:D Poza tym co się nie pucowałeś, że będziesz? Mogłeś na hot doga wpaść:P

@knysha: Generalnie po tym jak już tam trochę pracuję to jeśli impreza jest z darmowymi wejściówkami, albo
@mateuszo: Między sektorem D11 a D12.;) nie mogę tak głośno o tym mówić czy byś dostał..;)

@knysha: powiedziałabym, że prędzej wyschnie, ale blisko jej do tego..:D

@Bimbermaeister: zapieprzałam jak dziki osiołek przez 5h nie mając czasu usiaść. złote czasy gdy mogłam się gapić co się dzieje na Stadionie minęły gdy zostałam przeniosiona na główny kiosk.:<