Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki czy przedłużał ktoś z was umowę w #multimedia ? Chciałbym się dowiedzieć na co można liczyć /co można ugrać. Był bym wdzięczny za jakiekolwiek informacje/sugestie.

#internet + #telewizja w aktualnym pakiecie (60mbit, pakiet max + hbo i chyba eleven) w zupełności rodzicom wystarcza. Chciałbym, żeby trochę mniej płacili. Jak sam do nich zadzwoniłem, żeby przedłużyć to zaproponowali 15 groszy mniej od obowiązującej umowy (nie wiem jak to u nich wygląda, ale mi by było wstyd taką zniżkę proponować) #isp
  • 6
@przemyslaw-dec 84 zł w zeszłym roku 77 zł (ojciec sam przedłużał i wcisneli mu to samo (chyba to samo) drożej). Znajomy z miejscowości rodziców. Faktycznie chciał rezygnować. Męczyli go, męczyli i w końcu został. Ma za 69.98zl max box, pakiet HD, pakiet sport, pełny canal+, HBO i HBO go. Umowa na rok. Net 120
@emitar: Jak nie będą chcieli zejść z ceny a umowa terminowa się kończy to jedynie rozwiązanie umowy i wzięcie oferty dla nowego klienta. Wiele firm ma taką politykę, że jak płacisz im dużo to nie będą chcieli, żebyś płacił mniej. A to co otrzymał znajomy to jakiś kosmos w tej cenie dostać takie pakiety premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko czy rodzice oglądają programy z tej oferty
@przemyslaw-dec nie wiem jak on to robi, ale co roku ma fajną ofertę. W tym był prawie zdecydowany na rezygnację i powrót do c+, ale zaproponowali to co wyżej i został.
Co do oglądania kanałów z oferty. Pewnie nie, ojciec jedynie sportu sporo wciąga. Ja i rodzeństwo z hbo go korzystamy.
Wypowiedzenie złożone czekam na telefon.