Wpis z mikrobloga

Uwaga! Wołam wszystkich plusujących i komentujących wpis z dnia 22.01.2019 do wpisu gdzie chwalimy się co udało wam się w czasie zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zaczynam:
- Kupiłem samochód
- Udało mi się pojechać z różowym na wakacje
- Zrobiłem więcej projektów do portfolio
- zdałem prawko na motocykl
- Udało się zrobić większy progres na siłowni
Pewnie coś pominąłem

Plusujcie ten wpis, a zawołam was w 2021 roku
#wykop
  • 268
@marcelowy16:
-zacząłem regularnie chodzić na basen
-zacząłem chodzić na boks (aktualnie kontuzja nadgarstka, ale planuję dalej chodzić :) )
-zacząłem podróżować, w zeszłym roku udało mi się odwiedzić 4 kraje (na chwilę obecną europa, w tym roku pierwsza podróż poza Europę)
-wyremontowałem swoje mieszkanie

Niema w sumie tego dużo, ale widząc jak ludzie z otoczenia dostają zawały w wieku 50 lat, albo kumple w moim wieku siwieją mając 30 lat, postawiłem
- przywaliło mnie robotą etatową (nie do końca ciekawą);
- odechciało mi się (z braku czasu i ogólnego przepracowania) nagrywać filmiki na YT;
+ na szczęście nie skręciłem kostki ani razu
Ogólnie 2019 to był słaby rok, chętnie go zapomnę asap
@marcelowy16
- poszedłem w sumie do pracy w wymarzonej branży, branża okazała się ciulata, więc
- znalazłem nową pracę, lepiej płatną, w innej branży
- wydałem dużo książek
- założyłem własną działalność
- wziąłem kredyt hipoteczny, kupiłem mieszkanie, jakie zawsze chciałem mieć
- zaręczyłem się
- sylwestra spędzałem z tymi samymi przyjaciółmi, z którymi spędzam go od lat. Szkoła, studia, praca, a ja dalej mam wokół siebie tych samych ludzi, których kocham
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marcelowy16: no to tak:
+żona zaszła w ciążę, urodziła zdrowego syna, który mam rośnie (dziś kończy 3 miesiące życia na zewnątrz).
+przeprowadziliśmy się do teściów, dzięki czemu płacimy nic za mieszkanie (choć ja uważam, że można się dokładać, niemniej - teściu nie chce o tym słyszeć).
+odnowiłem w domu teściów prawie całą górę (został jeden pokój do zrobienia na salon).
+podreperowałem samochód (tzn zapłaciłem za to, do naprawiania nie mam możliwości
@marcelowy16:
Chyba najbardziej intensywny rok w moim życiu i taki najbardziej na plus

+ wzięliśmy ślub - organizacja wesela praktycznie w 8 m-cy
+ zaczęliśmy budowę domu - mamy już do stropu wybudowane - za 1,5 roku wprowadzamy się na swoje
+ zorganizowałam duży Festiwal w moim mieście - wyszedł super
+ nawiązałam współpracę z nową firmą - jest szansa na długoterminowe projekty
+ zwiedziłam Gruzję, Ukrainę, Czechy, Niemcy, Cypr, Chiny,
@marcelowy16 Nie zrobiłam nic; odkryłam że moje "prawdziwe przyjaciółki" to wcale nie przyjaciółki i mają mnie gdzieś, zmarła moja ciocia i ukochana babcia. To był najgorszy rok w moim życiu. Chyba nie takie było zamierzenie jak plusowałam ten wpis rok temu xD
Tak czy siak plusuję znowu, bo muszę w końcu się ogarnąć. Mam nadzieję że za rok napiszę same dobre rzeczy.