Wpis z mikrobloga

Dostałem mandat za przechodzenie w nocy przez pusta jezdnię. Brawo #policja od razu czuje się bezpieczniej. Dajcie plusika na pocieszenie.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@benetti Ja to dopiero odjeaem

Zaparkowałem sobie lux na parkingu na takim rynku a'la koło dworca. Poszedłem do budki z fastfoodem i patrzę zajeżdża stara asterka boża z sebkami i policja za nimi. Zaczyna się spisywanie ich itp.
Ja czekam na swoje żarło po czym je otrzymuje i idę w stronę auta przez ulicę po 21.00 gdzie pusto i jedno auto na 15min
Akurat przechodziłem z 10m od pasów wprost na policjantów bo auto stało pośrodku nich i asterki
Policjant do
  • Odpowiedz
@bahus735: I tak płaci w takim czy gorszym przypadku. Złamiesz po pijaku rękę bo waliłeś w mur pokazując jak twardy jesteś - ok. Zacpałeś się ciul wie czym ? ok! Petarda w dupie? ok! 0 bhp u Janusza/na placu w domu ok!
Teraz też płacimy tylko mandat gratis jest.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Nie bierzesz pewnych rzeczy pod uwagę. Są ludzie praworządni jak ja, którzy chcieli by żyć w państwie gdzie jest mądre prawo, jest egzekwowane i każdy go przestrzega - powoduje to porządek i przewidywalność zachowań - co jest moim zdaniem czym wartościowym dla społeczeństwa.
I teraz ja, za każdym razem jak łamie prawo albo widzę jak ktoś to robi czuje konflikt wewnętrzny.
To nie jest jakieś p--------e widzie mi się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@benetti: w UK pOLICIA przechodzi na czerwonym razem z innymi pieszymi i z tego co zauważyłem to oni są by pomagać ludziom a nie szkodzić jeżeli walnie w ciebie auto jak przychodzisz na czerwonym to twoja wina oczywiste
  • Odpowiedz
Są ludzie praworządni jak ja, którzy chcieli by żyć w państwie gdzie jest mądre prawo, jest egzekwowane i każdy go przestrzega


@Sarza01: Ale prawo nie jest mądre, stosowanie się do głupich przepisów i wymaganie tego od innych to nie praworządność, to mentalność niewolnika.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Okej zgadzam się respektowanie prawa jest spoko ale prawo powinno być sensowne, zrozumiałe i nie zawiłe.
Gdzie jest logika w karaniu za przechodzenie na czerwonym świetle jak nic nie jedzie ?
Gdzie jest logika w karaniu KULTURALNIE pijących w parku ludzi ? Bo tych co robią syf należy karać srogo.
Gdzie jest logika w karaniu za posiadania i palenie marihuany ? No chyba że po tym prowadzisz samochód to
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Tobie tak, ale uwierz mi są ludzie, którzy jak się tylko dowiedzą, że mogą to zaczną to nadużywać. Nie raz miałem sytuację, że mi się pod OZNAKOWANY radiowóz ktoś poza przejściem pakował, bo "nie widział nas, myślał że zdąży, itp.". Jako wolnościowiec jestem zdania, że tak powinno być, ale jako realista wiem, że skończy się to wypadkami śmiertelnymi, a na to sobie rząd nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@Kajtosz: @Niebadzlosiem: tak, zgadzam się, w tym p-------m kraju nie da się być praworządnym. Po pierwsze, przepisy są często debilne i się wykluczają. Po 2 kultura cwaniactwa i lawirowania między przepisami u nas bardzo duża i pożądana. Jedno wynika z drugiego.
  • Odpowiedz
@benetti: I powiedzcie mi że w policji nie pracuja zjeby. Patologiczna instytucja, juz pomijam jaka k---a bez honoru trzeba byc zeby wypisac taki mandat. Order najwiekszego smiecia sie nalezy. I zeby zona z corka okazaly sie dziwkami
  • Odpowiedz
@jv6kub: jeszcze chciałem żeby przynajmniej jeden wypisał, ale nie, musiały być dwa. A jak się jeszcze chwalił ile to w tym miejscu już złapał dzisiaj. Do teraz tej żenady nie mogę rozchodzic
  • Odpowiedz