Wpis z mikrobloga

Planuje na wakacje podłapać jakąś prackę w Wwa (17 lvl here, ale do tego czasu będę miał juz 18) i jako, że zostało +/- pół roku chciałem się poradzić w co polecalibyście celować oraz co do tego czasu mógłbym ewentualnie się douczyć, żeby mieć łatwiejsze wejście, a przynajmniej jakiekolwiek podstawy. Ktoś mi podpowiedział, że tester gier byłby spoko opcją, co o tym myślicie? Ogólnie chciałbym iść stricte w tym kierunku, jakiś kąkuterowy temat, mam pare miesięcy, więc mogę się podszkolić do tego czasu
#praca #pytanie #warszawa #informatyka #it #pracait #programowanie
  • 12
  • Odpowiedz
@gizel: Brutalny reality check: Nikomu do sensownej pracy nie będzie się opłacało brać na 2-3 miesiące kogoś, kto:
-prawie nic nie umie.
-trzeba go wdrożyć od 0 w pracę.
-po tych 2-3 miesiącach na 99% ucieknie.
  • Odpowiedz
@gizel: Widać, ze masz mleko pod nosem jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez obrazy, ale tester gier brzmi fajnie tylko z nazwy, w rzeczywistości to upierdliwa i męcząca praca.
Jak chcesz w IT to idz na jakieś studia informatyczne, czy grafikę komputerową. I możesz dodać tag #gamedev
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: poza tym, gościu gdzie tu widzisz mój pomysł? bo ja widze, że ktoś mi coś zaproponował i rozważam tą opcję jednocześnie szukając opinii wśród ludzi xD idź być dzbanem gdzie indziej
  • Odpowiedz
@gizel: ale ja na serio piszę.
Jak jesteś suchoklates to złapiesz masy, jak ulaniec to schudniesz. Do tego praca w takim środowisku wyrabia charakter. Stawki są dosyć dobre.
Co do testera gier to musisz zajebiście znać angielski, stawki są takie sobie zaś sama praca po pierwszym dniu męcząca. Po pierwsze musisz grać w to co ci każą, po drugie będziesz np. w ramach pracy musiał robić 50 razy to samo. Po
  • Odpowiedz