Wpis z mikrobloga

@nie_swiruj: Ja do niego podchodziłem trzy razy, dwa pierwsze kończyłem na drugim sezonie i potem dopiero za trzecim skończyłem na raz. Serial jest po prostu trudny w odbiorze, najwyraźniej nie trafił w twoje preferencje. Miałem tak z Prawem Ulicy, każdy go zachwala, a mi w ogóle nie podszedł. Podobnie jest z Rodziną Soprano, sporo osób uważa go za bardzo nudny serial, a u mnie zajmuje miejsce w topce najlepszych rzeczy,
  • Odpowiedz
@only_dgl potężny serial, ja miałem to szczęście że usłyszałem o nim w lipcu 2013 roku, czyli tuż przed startem ostatniego sezonu 5B. I do końca września obejrzałem wszystkie sezony wraz z premierowymi odcinkami.
  • Odpowiedz
@only_dgl: Chyba rok, czy dwa po obejrzeniu zdałem sobie sprawę, że ten serial jest genialny i zajmuje pierwsze miejsce na mojej liście ()
  • Odpowiedz
@only_dgl: Wyjątkowa produkcja bo jest to chyba jedyny serial NIE SF który jest na liście moich ulubionych.

Nie pamiętam już jednak skąd się o nim dowiedziałem i co mnie do niego skłoniło. Warto zwrócić uwagę, że serial nie miał zepsutego zakończenia ani końcówki co jest standardem przy wielu innych produkcjach gdzie ostatni sezon czy finał zepsuł cały wizerunek serialu i pozostał niesmak. jak np Got czy Dexter, Lost to już
  • Odpowiedz
@only_dgl: najwieksze dzielo jakie pojawilo sie na ekranach, zaden film, zaden serial mu nigdy nie dorowna.
Jest tak precyzyjnie nakreecony, ze nie ma do czego sie przyczepic, napiecie narasta z kazdym odcinkiem, wszystko ma sens...nie ma slabych punktow.
Niech mi ktos pokaze serial badz film gdzie kazdy dialog jest niezbedny i ma sens, nie ma czasowypelniaczow, ujecia kamery to bajka. Gra o tron byla blisko, ale ostatnim sezonem dali ciala
  • Odpowiedz
@only_dgl jako serial który jest gówniany jak cholera. Nauczyciel chemii r---------a meksykańskie kartele za każdym razem mając w c--j szczęścia. Jego szwagier pracujący w (chyba) DEA nie domyśla się że ziomek robi d---i 3 domy dalej xDDD nie no fabuła pierwsza klasa xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
jakieś 8 czy 9 lat temu czyli w technikum oglądałem z dwoma kumplami, wszystkie odc razem, niezapomniany smak zapiekanek z tesco za 2 zł i piwa od 9 rano xD
  • Odpowiedz