Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej mirki, mam pytanie. W sumie to też wyznanie trochę.
Co byście powiedzieli na to, że różowa za was płaci? Moja różowa jest z bardzo dobrego domu, jej stary jest biznesmenem, jej matka jest dyrektorem banku. Sama różowa nie jest jakaś zajebista obiektywnie, ale dla mnie jest bardzo ładna i ma super charakter. Problem leży w tym, że zawsze za mnie płaci. Nie daje mi nawet dojść do kasy i mówi, że mało zarabiam i żebym sobie trzymał na razie. Sama ma już dobrze płatna pracę w zawodzie
Na razie nie mieszkamy razem ale jej rodzice kupili jej mieszkanie i mówiła, że chciałaby w tym roku się wprowadzic tam ze mną.
Czuje się po prostu jak jeden wielki problem. Jak biedak. Ciągle to ona płaci, daje mi drogie prezenty (kupiła mi 3 lata temu ps4 na święta), chce żebym wprowadził się do jej mieszkania... Dla mnie to jakieś nienaturalne. Niemeskie. Czuję sei jakbym ja wykorzystywał, chociaż nikt mi tego nie zarzucił jeszcze, jej rodzice mnie lubią. Czuję się niemesko - rolę powinny być odwrócone. Ofc ona nie chce hajsu z powrotem nigdy - jak będziemy mieszkać razem, to mówi że jak nie chcę to nie muszę się dokladac
No #!$%@? moim zdaniem to trochę dziwne
Nie wiem, nie chce z nią zrywać jest super ale po prostu czuje się dziwnie w tym związku
Ale to ja powinienem być samcem alfa, płacić za nią, fundowac jej różne rzeczy a nie odwrotnie
Co myslicie
#pytanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może jej nie chodzi tylko o kasę? może po prostu zamiast kasy daj jej więcej siebie, coś zrób od serca, coś napraw, pokaz w inny sposób ze jesteś facet a nie tylko portfelem? Też jej możesz sprawiać prezenty, skoro tak bardzo zależy Ci na wydawaniu kasy, ale może mądrzejszym będzie pokazanie, ze mimo iż mało zarabiasz to potrafisz np. oszczędzać albo rozsądnie wydawać pieniądze?
Jakby Ci to tak przeszkadzało
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie powinno być to dla Ciebie problemem, wykorzystaj ten czas jak najmądrzej po prostu, skoro ona pokrywa koszty "życia codziennego" to Ty pokaż, że ma to sens i odłożone pieniądze inwestuj w siebie, w swoją wiedzę, w polepszenie możliwości zarobku. Ciesz się z tego, że trafiłeś na taką dziewczynę, po prostu.
  • Odpowiedz
  • 43
"role powinny być odwrócone" bo?
Ktoś Ci tak wmówił?
Dzielenie się kosztami i obowiązkami domowymi nie 50:50 tylko w taki sposób, aby w sumie było Wam najłatwiej to normalny i najlepszy sposób. Po za tym jeśli skupiasz się w związku na pieniądzach i ich rozkładzie to chyba jednak Twoja uwaga jest nie we właściwym miejscu.
Mówisz smalec alfa a potem przywołujesz zachowania betabankomata
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ciapa z Ciebie. Ale nie dlatego, że mało zarabiasz, tylko dlatego, że nie potrafisz z nią o tym porozmawiasz, a tutaj przychodzisz z jakimiś wsiowymi mądrościami "Dla mnie to jakieś nienaturalne. Niemeskie.". To co jest dla Ciebie męskie? Zapach potu i konia na flanelowej koszuli?
Wyobraź sobie, że masz mózg zaimpregnowany przez naszą kulturę, w której kiedyś tak było, że facet zarabiał i za wszystko płacił. Ale to się zmieniło.
  • Odpowiedz
Ale to ja powinienem być samcem alfa, płacić za nią, fundowac jej różne rzeczy a nie odwrotnie


@AnonimoweMirkoWyznania: Męskie to jest opiekować się, brać odpowiedzialność, wykazywać inicjatywę, chronić, stawiać czoła wyzwaniom - a nie stawiać lunch.
  • Odpowiedz