Wpis z mikrobloga

Wczoraj udało mi się sprzedać wszystkich zawodników, w których zainwestowałem tydzień temu i mam finalny efekt tego ile udało mi się zarobić w tydzień z początkowego budżetu 50k. Pisałem o tych inwestycjach w jakimś poście czy komentarzach pod innymi postami innych Mireczków, ale nie wiedziałem ile kart zostało mi jeszcze w nieprzypisanych, więc nawet nie mogłem przewidzieć ile uda mi się zarobić. Zaznaczam, że nie jestem jakimś wielkim handlarzem i licytuje karty w wolnej chwili 4fun.

Piszę tego posta żeby pokazać innym, że nie trzeba mieć kilkuset tysięcy do zainwestowania żeby coś zarobić. Niestety nie mogę nikomu powiedzieć na czym dokładnie zarabiałem, ale to z oczywistych względów xd Opowiem tylko w jaki sposób. Ktoś może sobie wdrożyć ten schemat u siebie, ale musi sobie znaleźć jakieś ciekawe karty, powiedzmy, że poniższy opis ma niejako charakter poradnika.

Event, w którym EA wypuszcza g---o sbc o paczki to idealna okazja żeby coś zarobić na g---o kartach, bo po 19, gdy wyjdzie takie sbc, gracze rzucają się na wszystko, bo myślą 'aaa, kurła, nowe sbc, zrobię se paczkie, na pewno wypadnie mi TOTY'.

W sobotę tydzień temu kupiłem Mbappe TOTY i na koncie zostało mi 23k (o tym też pisałem), na liście transferowej miałem 50 kart licytowanych wcześniej po 550 coinsów za sztukę, zainwestowałem te 23k, które mi zostało, prostymi kalkulacjami miałem zainwestowane 50k. Licytowałem sobie wybrane karty nonrare do 550 coinsów i po 19, jak wyszło jakieś sbc, sprzedawałem je po 1300 lub czasami więcej, zawodników wystawiałem w okolicach 18:24 tak żeby ktoś mógł ich kupić po 19 jak będzie kończyła się licytacja. To nic, że czasami na kup teraz można było ich kupić po 900 coinsów, ale gracze na to nie patrzą tylko chcą jak najszybciej zrobić sbc. Później licytowałem tych graczy na bieżąco i wystawiałem przynajmniej po 1300 i nadal schodzili, jak przestali już schodzić, a ja pomnożyłem swoje 50k to zarobione coinsy mogłem sobie dalej 'inwestować' w wolnej chwili licytując kolejne karty, bez jakiegoś dużego nakładu pracy i czasu. Jak miałem wolną chwilę w niedzielę to klikałem co jakiś czas licytacje tych 50 kart i robiłem sobie coś innego. W niedzielę powtórzyłem to, co zrobiłem w sobotę, bo wyszło ciekawe sbc, był to przedostatni dzień eventu. Chciałem zrobić to samo w poniedziałek, ale EA dało g---o paczkę i musiałem trzymać karty w nieprzypisanych bez możliwości otwierania paczek (nic się nie sprzedało), w czwartek nie mogłem otworzyć nagród, ale trudno, o 19 wyszło sbc Ważne mecze i udało mi się sprzedać kilku zawodników. I tak wystawiałem ich co jakiś czas. Wczoraj sprzedałem resztę, bo EA dało jakieś sbc z overallem 76, szału nie było, ale pozbyłem się tych kart po 'najniższej' - 1200-1300 coinsów.

I teraz efekt finalny - z 50k zrobiłem ponad 1.2kk xd Od soboty, czyli w troszkę ponad tydzień, a dokładniej sprzedawałem w 3/4 wieczory. Kupiłem sobie Militao RTTF, troszkę zainwestowałem i zostało mi 550k.

Zaznaczam jeszcze raz, nie poświęciłem na to dużo czasu tak jak niektórym mogloby się wydawać, po prostu, siedziałem w wolnej chwili i klikałem oglądając film czy przeglądając YT. Najgorsze jest to wystawianie zawodników po 19 zanim ich cena spadnie (o 20 chodzą już za grosze). Companion zamula i szybkie palce się nie przydają, a na Web Appie szybko dają shadowbany. No i zawodnicy nie sprzedają się codziennie, wszystko zależy od sbc, które wrzuci EA. Nie chcę handlować na jakąś większą skalę, bo lubię otwierać paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iti1986: Jak nie potrafisz czytać to przeskroluj i leć dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imo post ma więcej treści merytorycznej niż 90% postów (wysrywów) na tym tagu. Tag to 'obszar', w którym dzielimy się z innymi osobami grającymi w futa swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, porażkami, sukcesami itp, więc też się podzieliłem.

  • Odpowiedz
@SzympatycznySzympans: Wiem, wiem, sposobów jest sporo. Jedni cisną na kartach 83-84, inni na IFach, a jeszcze inni bawią się w snajperke. Mi nie chciało się bawić w nic z tego, bo wiąże się to z dość niskim zarobkiem w stosunku do zainwestowanych coinsów, dłuższym czasem oczekiwania na zarobek, wymyśliłem swój schemat (jako umysł ścisły, trochę analityczny), zauważyłem pewne zależności, nie opierałem się na żadnych poradnikach handlu, na razie działa, zobaczymy
  • Odpowiedz
  • 6
@Wojtini1996 i tak serio, uważasz że licytowanie 50 kart, usuwanie nie wygranych i powtarzanie tego nie zajmuje dużo czasu ? :) 1.2kk liczac że masz 800 zysku na karcie już po podatku daje około 1500 kart. Wydaje mi się że to oglądanie yt czy filmu bylo raczej w przerwach od handlu :p
  • Odpowiedz
@rkore: A ja opierdzielilem caly klub, od czwartku do dzisiaj, otworzylem ponad 20 mega pack, 10 rare mega pack i nie wiem nawet ile zwyklych - zalozylem sb , ze jezeli nie wypadnie mi chociaz jeden headliner, to ta gra nie ma sensu - no i nie ma. Kasuje klub i uwalniam sie od tego raka, nie ma co czasu marnować xd Pozdrawiam mirasów z tagu #fut xd
  • Odpowiedz
  • 1
@rkore
Sprzedaje karty zmiany pozycji SPD-SP. Na każdej 1k do przodu. Schodzi tego ok 30 dziennie, tygodniowo daje 200k. Poświęcam na to chwilę co 1h żeby wystawić karty i codziennie rano z 30 minut na zakupy
  • Odpowiedz
  • 1
@ryfke no właśnie 30 kart dziennie a poświęcasz 30 minut rano + czas co 1h. Wiem że wystawienie ponownie kart to jest 3sekundy ale jednak apke trzeba odpalić :p.

Żeby nie było, nie mówię że @Wojtini1996 nie zarobił albo mi pękła d--a. Mówię tylko że pisanie "nie poświęciłem dużo czasu" jest zwyczajnie nieprecyzyjny i stawiam 2 Dolany że jakby to policzyć faktycznie to by się sam zdziwił
  • Odpowiedz
@michalp1892: To samo pomyślałem, tyle czasu co się poświęca na same mecze, robienie SBC i kombinowanie nad składem to jeszcze „chwila” na licytowanie i wystawianie tego wszystkiego to już dla mnie by było przegięcie.
  • Odpowiedz
@rkore: Stwierdzenie „nie poświęciłem dużo czasu” kojarzy mi się z tymi rakowymi filmami z kartomani w stylu „15min tygodniowo i zarabiam miliony”. Każdy kto w tym siedzi to wie, że to żadna chwila i sam siebie oszukuje.
  • Odpowiedz
@flexx: @rkore: Ten wolny czas też bym wykorzystał w gówniany sposób, więc jeden ciul co robię. xd Sama licytacja karty w Companionie jak nie zamula to coś w okolicach sekundy, na web Appie na laptopie przy użyciu Ctrl +V w sekundę można podbić 3 karty. Sumując ten czas to może trochę wyjdzie, ale nie tak dużo jakby mogło się komuś wydawać. Dlatego stwierdziłem, że nie zajęło to aż
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: oglądałem film.i klikałem w Fifę XD weź się już tam nie spuszczaj wypoku spocony. Chciałeś się pochwalić czy co? Każdy ma swój sposób na zarabianie i tylko debile z mniej niż 30Iq spuszczają się nad swoją taktyką w internecie
  • Odpowiedz
@Wojtini1996 uwielbiam tłumaczenia w stylu "nie umiem liczyć bo jestem humanista" albo "robie orty bo jestem umyslem ścisłym". G---o nie humanista i gowno nie ścisły. Takicy ludzi odsyłam do definicji humanizmu :) nic osobistego i żadna d---------a konkretnie do Ciebie, tak mi sie skojarzyło, każdy tak "odruchowo" sie tłumaczy jak cos palnie nie tak.
Debil z matmy - humanista
Umie coś liczyć - umysł ścisły
Trochę tak to ze wszystko co
  • Odpowiedz
@flexx: A ten z Kartomanii się stoczył, kiedyś przekazywał coś ciekawego, przekazywał w miarę ambitne i merytoryczne treści, zalatywało to świeżością i chęcią przekazywania swojego doświadczenia młodym fifaczom, teraz zalatuje to kałem xd W 15 minut (czy tam w tym jakimś krótkim czasie o jakim ram wtedy mówił) to może się jedynie podrapać po jajkach. Jak ktoś opracuje sobie swój schemat to idzie naprawdę sprawnie, ale te kilka minut tygodniowo
  • Odpowiedz