Wpis z mikrobloga

No to jedziemy na pierwszą chemię, ciekawe jak się będę czuł. Na razie nawet nie wiem czy jednodniowa czy dłuższa. Tydzień temu byłem i mnie nie przyjęli. Wyszło za mało płytek krwi, ale cierpię na maloplytkowosc i onkolodzy podjęli decyzję że mogę przyjmować. Trzymajcie kciuki żeby wypedzic te kur.. Całkiem z organizmu. Po wycięciu guza jądra, tomografia czysta także jest szansa na pełne wyleczenie.
#zdrowie #nowotwory
  • 190
  • Odpowiedz
@Amarili: też mam coś takiego i byłem u urologa prywatnie i okazało się, że to zmiana nienowotworowa i , że mogę sobie z tym hasać ale jakbym chciał to mogę usunąć. w najbliższym czasie idę jeszcze raz po paru miesiącach bo miałem się zgłosić.
  • Odpowiedz
przy goleniu poczułem coś twardego, od razu na Google no i sam stwierdziłem że to prawdopodobnie guz. Później usg i pod nóż tydzień później. Lekarz powiedział że miałem szczęście że wcześnie wykryte bo nie poszło dalej tylko w samym jądrze był nowotwór


@cieplatatralover: Wobec tego dlaczego zdecydowałeś się na chemię skoro rak niezłośliwy i tomografia czysta po operacji. Mi dali też wybór albo monitoring co parę miesięcy badania dokładne albo chemia
  • Odpowiedz
U mnie urolog zaczyna się od 160 w górę. I też trzeba czekać z dwa tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PitiMonter: a próbowałeś to zrobić przez lekarza rodzinnego? Może być szybciej. Bo jak ja podejrzewałem u siebie że może być coś nie tak, to właśnie rodzinny mnie wysłał na USG jąder, nie musiałem tego robić przez urologa, bo tylko niepotrzebnie wydłużało to czas do badania. Tylko ja
  • Odpowiedz
@cieplatatralover: aaa no chyba, że tak. Kurcze to lipa. Plus jest chociaż taki, że rak jądra ma wyleczalność na poziomie 98% jak wykryje się go wcześnie, więc nie martw się. Trzymaj się. Jakbyś chciał popisać o tym to wal śmiało na priv. Niestety też się z tym borykałem.
  • Odpowiedz