Wpis z mikrobloga

Szczerze nienawidzę nitroćpuna a szkolną śledzę jeszcze od czasów kanału Konowicz w olejku i pomidorkach...ale jeżeli ktoś serio uważa że knur jest "lepszy" od strusia to niech się puknie w ten cymbał... Tam nie ma lepszych czy gorszych, oni wszyscy są siebie warci, czyli #!$%@? warci. Tutaj wielka akcja unsub na szczura a jeszcze nie tak dawno knur był mieszany z błotem po akcji z nerem. Jeżeli mam być szczery to kiedy ten głupi ćpun był na szkolnej to chociaż coś się działo... a to jakieś dymy, a to widzowie jacyś przychodzili, knur ich wyganiał i doił z nich kase po 50 zł za zdjęcie. Nie róbcie z knura takiego świętego i wielkiego męczennika, ma on to na co zasłużył. Teraz nie ma już Pana Fiodora, nitroćpun to nawet nie wiem bo nie oglądam go w ogóle odkąd odszedł ze szkolnej a tłusty debil siedzi przy lampie naftowej i w sumie nie mamy co golądać... Dobrze że chociaż jest seria "stare małżeństwo" to się człowiek pośmieje z dymów które były. Z początku byłem bardziej po stronie knura niż ćpuna, ale po analizie tego co się dzieje i wyciągnięciu wniosków, stałem się kompletnie neutralny, cytując z książki Pana Sapkowskiego : "Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
#kononowicz
#kononowicz #patostreamy
  • 12
jeżeli ktoś serio uważa że knur jest "lepszy" od strusia


@Kujajor: Jest zupełnie odwrotnie... W sumie to się mimo to zgadzamy. Nikt tu nie uważa konona za kogoś lepszego, dobrego, miłego itd. Jest odwrotnie w takim rozumieniu, że są tacy co uważają ćpuna za kogoś dobrego, tylko trudne miał życie to może tam rodo po ryju lać, dobry chłop nic się nie stało... Lateksy go niemalże oficjalnie kochają a mońka publicznie
@Kujajor: Podstawą jest oglądanie bez emocji. Tam nie ma lepszych i gorszych, oni są wszyscy siebie warci. Banda debili skupiona wokół uniwersum zapewniających czasem lepszą, czasem gorszą rozrywkę i tyle. Nie dopatrywałbym się tu większego sensu¯\_(ツ)_/¯
@adik75: Jest to ciekawy komentarz a zarazem interesująca interpretacja samego uniwersum. Oczywiście w pewnych punktach się tutaj zgadzam pragnę tylko podkreślić że nie - knur nie jest lepszy od szczura i na odwrót, o czym zresztą napisałem w moim powyższym wywodzie. Jeżeli chodzi o tych całych "latexów" srawkach, monikach itp. To ja o nich nie będę pisał gdyż osobiście uważam że im częściej się o nich tutaj pisze, opisuje, to tym