Wpis z mikrobloga

Emisja per capita xD, tak bo w dobie GLOBALNEGO ocieplenia najważniejsze jest to, ile CO2 emituje się na głowę.


@Davidozz: HAHA najważniejsze że Chiny produkują najwięcej, bo są największe XD

Więc podzielmy Chiny na 10 mniejszych państw i nagle przestaną być złe?

Największą emisję per capita (czyli w jedynym mianowniku który ma sens) mają Stany Zjednoczone k kraje arabskie handlujące ropą naftową. Ale pożyteczni idioci nadal będą krzyczeć o Chinach i
@paliakk: Aha, drze mordę przekonując przekonanych, pomijając prawdziwych trucicieli (w Chinach czy Indiach by ją wyśmiano), do tego jest marionetką
No faktycznie, wzór nad wzory. #!$%@? się w ten pusty czajnik.
@venividi Wy dyngusy nigdy nie dacie sobie powiedzieć xD Powiedz Australijczykom, żeby przestały im się lasy palić, bo mają mało mieszkańców i za dużo CO2 wychodzi na głowę xD
@paliakk: zwykla marionetka rodziców. Ha tfu na takie wykorzystywanie dziecka i niszczenie mu dzieciństwa, powinni stracić prawa rodzicielskie. No ale ktoś ich sponsoruje, więc kasę jaka zarobią dadzą na jej rozwój. Światem rządzą żydzi, tyle w temacie.
Wy dyngusy nigdy nie dacie sobie powiedzieć xD Powiedz Australijczykom, żeby przestały im się lasy palić, bo mają mało mieszkańców i za dużo CO2 wychodzi na głowę xD


@Davidozz: Ciekawe od czego się te lasy palą, albo w Europie nie ma zimy...

Na pewno nie od tego że klimat się ociepla w wyniku emisji. Szkoda mojego czasu na kogoś kto zamiast nauki woli chłopski rozum.
@paliakk: fajnie o ziomku który wymyślił system oczyszczania oceanu z syfu nikt nie mówi, o typie który wymyślił sztuczne lodowce by ludzie z wiosek mieli co pić też nie, protestujący z Hong Kongu no są, ale nie Greta człowiekiem roku magazynu Time......... problem jest w tym że gloryfikuje się ludzi którzy drą jape a nie tych którzy realnie coś robia, bo to nie jest takie medialne jak protesty klimatyczne czy "how
@venividi

Ciekawe od czego się te lasy palą, albo w Europie nie ma zimy...


Na pewno nie od tego że klimat się ociepla w wyniku emisji. Szkoda mojego czasu na kogoś kto zamiast nauki woli chłopski rozum.

Czy ja w którymkolwiek momencie neguję globalne ocieplenie? A chłopski rozum to ty pokazałeś, bo lasy australijskie paliły się od tysiącleci i to o wiele bardziej
Davidozz - @venividi 
 Ciekawe od czego się te lasy palą, albo w Europie nie ma zimy....