Wpis z mikrobloga

Stało się, zrektowało mnie do końca, może popadłem za bardzo w hurra optymizm, gdy zobaczyłem 9160 na liczniku.. cóż, byłem taki zmęczony, 1,5 godziny snu. Gdy się obudziłem było już po wszystkim. Margin call- totalna likwidacja. Jakimś cudem zostało jeszcze 100k satoshi, stawiam shorta, więc zapewne zaraz się wyzeruje do końca. Taki już los człowieka z ulicy, miały być miliony, a będzie bezdomność w ciągu 2 tygodni.

Trzymajcie się, trejdowanie z wami było prawdziwy zaszczytem.


Jeśli macie jakieś fajne namiary na miesjcówki dla bezdomnych w Europie Zachodniej to piszcie.

#bitmex #bitcoin #rekt #bezdomnosc #gielda #trading
Pobierz
źródło: comment_VsMxrGr0A9cKYqhPAe9WiLJb65xVOc9F.jpg
  • 26
@Zapaczony: A więc miałem rację, zawiodła psychika, zbyt duża pewność siebie, złamanie zasady realizowania zysków, zbyt długie trzymanie pozycji. Jeśli twardo trzymasz się zasad to ryzyko rektu drastycznie spada, to czysta matematyka. Przy pokerze jest podobnie, panowanie nad emocjami ma ogromne znaczenie.
@tomosano: nigdy nie czułem takiej zachłanności, jak w grudniu. I tak, pieniądze straciłem przez złamanie własnych zasad, co było spowodowane chorą pewnością siebie oraz właśnie zachłannością.

Gram znowu, cały czas się uczę, odbieram to jako cenną lekcję na przyszłość. Najważniejsza jest cierpliwość i pokora. Udało mi się uzbierać 150k satoshi.


@tomosano: po każdym zamknięciu pozycji polecam zrobić sobie przerwę, czy to ze stratą, czy z zyskiem. Najlepiej nie obserwować w
Tak w ogole to mi sie wydaje ze to zawsze jest czysty hazard , bo NIE MA szans przewidzieć w którą strone pojdzie BTC. Co z tego ze sa analizy, ze sa jakies #!$%@?, ale to ciagle sie zmienia i nie ma szans. tu sobie mozna zgadywac gdzie pojdzie i zarobic na farcie. Jak dla mnie juz nie do dotkniecia, teraz mialbym samochod gdyby nie REKT w 2018 . Plus dochodzi zachlannosc