Wpis z mikrobloga

Stało się, zrektowało mnie do końca, może popadłem za bardzo w hurra optymizm, gdy zobaczyłem 9160 na liczniku.. cóż, byłem taki zmęczony, 1,5 godziny snu. Gdy się obudziłem było już po wszystkim. Margin call- totalna likwidacja. Jakimś cudem zostało jeszcze 100k satoshi, stawiam shorta, więc zapewne zaraz się wyzeruje do końca. Taki już los człowieka z ulicy, miały być miliony, a będzie bezdomność w ciągu 2 tygodni.

Trzymajcie się, trejdowanie z wami było prawdziwy zaszczytem.


Jeśli macie jakieś fajne namiary na miesjcówki dla bezdomnych w Europie Zachodniej to piszcie.

#bitmex #bitcoin #rekt #bezdomnosc #gielda #trading
tomosano - Stało się, zrektowało mnie do końca, może popadłem za bardzo w hurra optym...

źródło: comment_VsMxrGr0A9cKYqhPAe9WiLJb65xVOc9F.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@tomosano: ponoć na dworcach w Berlinie idzie dobrze żyć. Tak samo w centrum Londynu. jak masz neta to poszukaj sobie na yt opowieści niejakiego Rodo. nie pamiętam nazwy kanału typa co z tymi bezdomnymi gadał ale wyciągali całkiem fajne dniówki.
  • Odpowiedz
Jeśli macie jakieś fajne namiary na miesjcówki dla bezdomnych w Europie Zachodniej to piszcie.


@tomosano: o ile nie jest się zjebem społecznym to zawsze znajdzie się jakaś społeczność lub mikro-komuna gotowa przyjąć pod dach wyrzutka. Jeśli tylko potrafisz dostrzec obok człowieka to możesz jako wolontariusz zwiedzić cały świat. Ulica to zawsze jest tylko wybór, a nie konieczność.
  • Odpowiedz
@tomosano: nie Ty jedyny, ja w lutym zeszłego roku zaczynałem przygodę z 0,1 BTC, z czego zrobiłem 0,6 BTC do lipca i wszystko straciłem, zacząłem ponownie z 0,1 BTC, z czego zrobiłem ponad 1,7 BTC i wszystko straciłem.

Pierwszy raz przez zbyt dużą pozycję i przesuwanie SL, a drugi raz przez zbyt dużą pozycję oraz ich ilość, ogólnie prawie nigdy nie stosowałem SL(Bitmex lubił łapać moje SL), grałem na małym
  • Odpowiedz
@tomosano: gdybym był samotnym wilkiem, bez własnej rodziny i coś by mi nie wyszło, gdybym czymś się załamał to wyjechałbym na wieś we włoskiej góry. Kiedyś poznałem dość ekscentrycznego wykładowcę matematyki, który #!$%@?ął pracę i dom z dużym kredytem by zaszyć się w ciepłych górach i #!$%@?ć system.
  • Odpowiedz
@megaloxantha: x25, zjazd o 5% w ciągu godziny nie zdarza się zbyt często. Wszystko jest kwestią wyczucia właściwego momentu; naszym największym przeciwnikiem jest nasza psychika, a nie rynek.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: @tomosano: powiem wam chłopaki dlaczego tak się stało, macie nierealne oczekiwania wobec zarabiania na tradingu, myślicie że jak otworzyliście longa i poszło kilka % do góry to już zostaniecie milionerami, w drugą stronę za to zamiast zamknąć pozycję ze stratą (mniejszą niż większą) i przyjąć odpowiedzialność na klatę to łudzicie się że jeszcze odrobicie straty i zostajecie zlikwidowani, pewnie graliście sporą dźwignią za większość waszego kapitału a
  • Odpowiedz
@tomosano: nie żadna psychika tylko statystyka. Sam btc ma negatywny EV (wartość oczekiwaną) bo kopanie, do tego dochodzą opłaty giełdy co jeszcze zaniża EV, a dźwignia zaniża EV najbardziej przez to że ruch poniżej punktu likwidacji zamyka pozycję, EV dąży do -100% wraz ze zwiększaniem dźwigni. x25 na btc ma spokojnie EV gorszy niż -30%, o wiele lepiej już grać na ruletce.
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: pieniądze, które wrzucam na Bitmexa, to są pieniądze, które byłem/jestem gotowy stracić.

1.7 BTC poszło w jedną noc, przy pompie, gdy miałem 2 otwarte pozycje short na BTC i ETH, łącznie warte 191k USD(151k ETH i 40k BTC). Miałem je otwarte dość długo, ponad dwa tygodnie i miałem nie jedną okazje, by zamknąć je z zyskiem(często zamykam pozycje częściowo, tym razem tego nie robiłem), ale procentowo mnie te profity
Zapaczony - @taksanski_widelec: pieniądze, które wrzucam na Bitmexa, to są pieniądze,...

źródło: comment_A50TrZo4VKt9Pg2Be1WsGDXRdu7LJ3Mh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz