Wpis z mikrobloga

Tak sobie analizuje całą tę sytuację, i zastanawia mnie jedno: kto ma dostęp do konta nad TipandDonation, za pomocą którego były dawane dotacje na streamach?
Wypierają się tego wszyscy, każdy mówi że hasła nie zna. A jak były live z dotacjami to przecież trzeba było się tam zalogować i pobrać bieżące linki aby ustawić dotacje w OBS-ie. Skoro wiec nikt nie zna hasła to jak oni ustawiali dotacje w OBS-ie?
I gdzie się podziały te pieniądze, skoro każdy, łącznie z Kononowiczem twierdzi że grosza nie miał z tych transmisji, a dotacje szły w tysiące dziennie.

#kononowicz #patostreamy
  • 13
@Frozen100: Hasło do TaD znał fiodor a wcześniej pati, przecież obaj to pisali. Fiodor nie zna hasła do konta jutuby (zarządza nim niby ktoś - niemiecki? od początki i nic się nie zmieniło?) ale grubego komputer jest zalogowany. Tak zrozumiałem to co pisał. Zresztą potwierdził cytuję z pamięci "KASA Z TAD NA KONTO BANKOWE KONONA WYSZŁA" Więc temat przecież wyjaśniony... Niech gruby idzie do banku najpierw.
@Frozen100: wszystkie ostatnie lajty stawial PetTv, który ma hasła. Wielokrotnie pisałem Fiodorowi, aby odciął tego wrzoda na dupie w masce. Niestety nadredaktor jest chyba mało internetowy i nie ogarniał lajtów i przez to Pet był niezbędny. Co do afery wywołał ją wlaśnie ten przygłup bo pije, a wtedy ma różne "majaki", które później kasuje
@Jokkaa: Taka wersja jak piszesz jest od dłuższego czasu, od momentu kiedy patrycja miała odciąć srawka i zmienili hasła. Później jednak pojawiał się niemiecki na szkolnej i dlatego go wplątuje w konto jutuby bo od początku on nim zarządzał a fiodor napisał, ze kontem zarządza ktoś, kto zarządzał od samego początku ale może chodzi o początek ich lajtów od "powrotu z USA". W każdym razie to na razie mało istotne, od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Frozen100: panowie...nieznam żadnych haseł konon jest zalogowany na swoim kompie nie jestem na tyle ogarnięty w tym wszystkim by odpalić lajta ....a kasa jest wypłacona bo dzwoniłem do tipdonation ale knur żyje jak jest kasa a jak nie ma to bieduje każdy normalny człowiek płaci rachunki co miesiąc Krzysztof nie płaci za nic ...za to wzywa lawetę bo ciężko mu napompować koło w asterce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Frozen100: panowie...nieznam żadnych haseł konon jest zalogowany na swoim kompie nie jestem na tyle ogarnięty w tym wszystkim by odpalić lajta ....a kasa jest wypłacona bo dzwoniłem do tipdonation ale knur żyje jak jest kasa a jak nie ma to bieduje każdy normalny człowiek płaci rachunki co miesiąc Krzysztof nie płaci za nic ...za to wzywa lawetę bo ciężko mu napompować koło w asterce
@Frozen100: To niech w końcu konon zmieni te hasło raz a porządnie bo wychodzi n to ze nie wiadomo kto zna hasło.Pewno znaja wszyscy oprócz knura. Fiodorczuk a ty nie rezygnuj bo to może nowa afera lateksowa by was powywalać