Wpis z mikrobloga

Mirki - prawie dwa lata temu (luty 2018) kupiłem opony firmy NOKIAN. Świetne recenzje, rekomendacje znajomych zza granicy i raczej słabe zimy w moim rejonie przekonały mnie do tego, że wielosezonówki w moim przypadku zdadzą egzamin. Są to moje pierwsze opony wielosezonowe, ale czy tak powinny wyglądać 2 latach ciągłego użytkowania? (lato-zima-lato-zima (w trakcie).

W komentarzu drugie zdjęcie.

#nokian #opony #wtf #pytaniedoeksperta #pytanie #samochody #motoryzacja
Pobierz szczemat - Mirki - prawie dwa lata temu (luty 2018) kupiłem opony firmy NOKIAN. Świet...
źródło: comment_JDzN2roBg65wNcbGmwyQ0E70yIVBiSJY.jpg
  • 92
@szczemat: niestety nie bez powodu uciekają firmy na wschód by ciąć koszta produkcji, ale jak widać wiąże się to z pewnym ryzykiem, że jakiś sasha nie dopilnuje procesu... :(

jako ciekawostka, za swoje płaciłem chyba 10zł więcej od sztuki, w porównaniu do tych z rosyji, oraz wiekszosc sklepów nie informowała w opisie gdzie produkcja. :)
Pobierz ravau - @szczemat: niestety nie bez powodu uciekają firmy na wschód by ciąć koszta pr...
źródło: comment_9lq4IcR9kpTgUU67qgR0Q3tNYFnlyOGW.jpg
@Student_AWAS: @mpetrumnigrum: @ZajetyJestLoginWybrany: @AllOver: @ks2m: @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: @mpetrumnigrum: @The_Only_Right: @nojasneurwa: @droid43210: @ravau: @r5678: @selerowy: @Iskaryota: @Iskaryota: @Iskaryota: @Poldek0000:

Trochę wykopalisko, ale przy okazji @Radewiat o tagach przypomniałem sobie, że nie napisałem jak zakończyłą się sprawa. Opony pojechały do dystrybutora i ten zwrócił koszt ich zakupu. Tak więc kupiłem po prostu nowe opony ( ͡° ͜
Niezły zabytek odkopałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak na marginesie mam NOKIAN w suvie i są tyrane ostro w terenie (jak na suva). Nic im nie jest. Jak zmieniłeś i jest ok to chyba wada fabryczna.