Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że istotą tagu #przegryw jest użalanie się nad sobą, potwierdzanie swoich chorych założeń i przede wszystkim usprawiedliwianie swojego lenistwa. Change my mind ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wsciekla_kapibara:

Przegrywy swoje, ja swoje. Rozejść się.

Ty p--------z tutaj, że wygląd nie ma znaczenia, a za kilka dni wskoczy dyskusja, że jak to się dzieje, że przegrywy nie łapią, że jak są brzydcy i niscy to nikt ich nie będzie wybierał.
  • Odpowiedz
@10129: dokładnie, wylecze sobie brak nerkixurwad nie no różni siedzą na taqu #przegryw ciężko ocenić jednoznacznie ale wykopshitsay mówi żeby wszystkich do jednego worka to tak musi być!
  • Odpowiedz
@SarahC: jasne większość ma upośledzenie / niedorozwój oraz ciężkie defekty genetyczne aby można było obwiniać coś innego niż osobowość.
  • Odpowiedz
@10129: tak skonstruowałeś wypowiedź, że brzmi ona jakoby siedzenie na #przegryw z chorobą genetyczną było czymś złym. A nie jest wbrew pozorom. I nie powinno być tam wstawione "oraz".
  • Odpowiedz
@SarahC: nie dostrzegam tego. Mi nigdy nie chodziło o samo siedzenie na tagu, bardziej mi chodzi o przegryw jako społeczność, oni mają dość silna niechęć do kobiet i ludzi którym się lepiej powodzi + cechy które w pierwszym poście zawarłem. Nie ma nic złego w chorobach, zdarzają sie ale nie ma co udawać, ze to dotyczy więcej niż parę procent tego tagu, zresztą choroby nie dają Ci prawa do złego
  • Odpowiedz
@wsciekla_kapibara: ja na samym początku jak konto zakładałem myślałem ze ten tag jest dla ludzi z problemami w życiu i ze tam cię wysłuchają, może pomogą xD grubo się myliłem, jak napiszesz tam coś co nie pasuje ich p--------u swiatpogladowi np ze nie każda kobieta to p0lka to cię zmieszają z błotem i zwyzywaja od normików
  • Odpowiedz