Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że istotą tagu #przegryw jest użalanie się nad sobą, potwierdzanie swoich chorych założeń i przede wszystkim usprawiedliwianie swojego lenistwa. Change my mind ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wsciekla_kapibara: +zwalanie swojego przegrywu na geny / wygląd / innych ludzi / w sumie jakiekolwiek zewnętrzne czynniki byle uznać, że nic z tym się nie da zrobić zamiast zaakceptować, że powodem jest osobowość / światopogląd / zaburzenia których się nie chce leczyć
  • Odpowiedz
@wsciekla_kapibara: ciekaw jestem jak wyglądałyby spotkania tagu, o ile te s---------y wyszłyby z domu

- noo bracia co złego dziś zrobiliście złego normicznemu światu?
- ja eksperyment na Tinderze
- nazwałem kasjerkę w sklepie p0lka
- a ja powiedziałem siostrze, ze nie zostanę z jej
  • Odpowiedz
@general-lufa: a mnie zastanawia ilu z nich w ogóle podjęło jakiekolwiek kroki żeby z tego przegrywu wyjść, ilu z nich konsultowało swój stan u psychiatry. Bo to, że gość nie ma 180cm i twarzy z okładki to nie jest powód ich przegrywu. Jest tam kilku facetów z prawdziwymi zaburzeniami którzy próbują się leczyć, ale reszta zachowuje się jak klasyczne trolle.
  • Odpowiedz
a mnie zastanawia ilu z nich w ogóle podjęło jakiekolwiek kroki żeby z tego przegrywu wyjść, ilu z nich konsultowało swój stan u psychiatry.


@Adriabba: I co im niby pomoże psychiatra? Pomoże im mocniej walnąć pięścią w stół i nagle różowe zaczną zwracać na nich uwagę?
  • Odpowiedz