Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że istotą tagu #przegryw jest użalanie się nad sobą, potwierdzanie swoich chorych założeń i przede wszystkim usprawiedliwianie swojego lenistwa. Change my mind ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AssRock: Posiadanie drugiej połówki nie jest równoznaczne z tym, że świat nagle staje się lepszy, twarz staje się piękniejsza i dalsze życie to pasmo sukcesów.
  • Odpowiedz
@Bochun: Nie tak dużo, dość szybko znalazłem drugą połówkę. Wczesniej też nie byłem zupelnoe sam, zawsze miałem kolegów, z którymi można było pogadać. I o ile rozumiem, że można nie spotkać lub stracić osobę do związku, to braku przyjaciół nie potrafię tłumaczyć inaczej niż byciem osobą, z którą nikt nie chce przebywać.
  • Odpowiedz
@taki_sobie_mirek: To jest bzdura. Każdy kto jest zbyt długo sam zaczyna odczuwać frustrację seksualną i emocjonalną. Każdy kogo boli samotność emocjonalna i seksualna, po zaspokojeniu tych potrzeb fizjologicznych przestaje być frustratem na tym polu i nie zacznie być dopóki nie zacznie ponownie odczuwać głodu. Nie, nie pojawią się żadne nowe problemy, tylko inne wyjdą na pierwszy plan, ale ogólne zadowolenie z życia statystycznie będzie dużo wyższe, co jest kluczowe. Jeśli
  • Odpowiedz
@wsciekla_kapibara: Wiele razy chciałem zablokować ten tag, ale za każdym razem gdy czytam te wysrywy uświadamiam sobie jak daleko mi do tych ludzi. Ten tag to taki element edukacji, tak jak bezdomnii popatrz wzgardź i nie idź tą drogom.
  • Odpowiedz
@taki_sobie_mirek: Dodam jeszcze, że ludzie, którzy są mało zręczni społecznie, bez doświadczenia mają problemy z ukrywaniem swojej frustracji - jak o przegrywach mowa - a ludziom, którzy są atrakcyjni seksualnie, wybacza się wiele wad w działaniu.
  • Odpowiedz
@xEnzo: Może wie stąd czego pragną kobiety na podstawie przeciwieństw, jest biedny nie ma nikogo więc kobiety chcą zamożnych itd... Tak samo skąd wiesz czego potrzebują Afrykanie przecież nigdy nie mieszkałeś w Afryce
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Wiesz, frustracja seksualna wynikajaca z samotności, jest mniejsza, niż ta wynikająca z dlugiego braku seksu kiedy śpi się w jednym łóżku z atrakcyjną kobietą. Wiem co mówię. A w związku chyba każdy dochodzi do tego etapu. Żeby nie było, żaden chad ze mnie. 178 cm, wada wymowy, nadwaga/otyłość od dziecka, dopiero ok 30 z niej wyszedłem, ale niestety siedząca praca + dorastajace dzieci, mniej czasu na ruch i znowu
  • Odpowiedz
@taki_sobie_mirek:

Wiesz, frustracja seksualna wynikajaca z samotności, jest mniejsza, niż ta wynikająca z dlugiego braku seksu kiedy śpi się w jednym łóżku z atrakcyjną kobietą. Wiem co mówię. A w związku chyba każdy dochodzi do tego etapu.

Ale inaczej się działa, jak się ma już doświadczenie i poczucie, że jednak jest się czegoś warty. Frustracja samotnika jest bardziej destrukcyjna.

Żeby nie było, żaden chad
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: skoro i tak nie ma się nic do roboty to czekanie kilka miesięcy chyba nie powinno robić różnicy, dla ludzi którzy twierdzą, że są przegrywami od zawsze kilka miesięcy robi różnicę? Zawsze znajdzie się jakaś wymówka, żeby czegoś nie zrobić, tylko po co o swoje wymówki obwiniać innych?
  • Odpowiedz
skoro i tak nie ma się nic do roboty to czekanie kilka miesięcy chyba nie powinno robić różnicy, dla ludzi którzy twierdzą, że są przegrywami od zawsze kilka miesięcy robi różnicę?


Jak ktoś ma myśli samobójcze to kilka miesięcy na kolosalną różnicę. Większości z was się wydaje, że wszystkie męskie przegrywy w tym kraju to na wykopie siedzą i czytają te wasze mądrości, tylko z lenistwa nic z sobą nie robią xD.
  • Odpowiedz
Posiadanie drugiej połówki nie jest równoznaczne z tym, że świat nagle staje się lepszy, twarz staje się piękniejsza i dalsze życie to pasmo sukcesów.


@Adriabba: Ciekawe kto ten kit wciska mężczyznom, że bez kobiety są jacyś tacy wybrakowani ( ͜͡ʖ ͡€)
Wszyscy mieć nie będą siłą rzeczy i iluś tam musi się obejść smakiem. A, że smak gorzki...
  • Odpowiedz