Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje czy będzie problem z nadaniem jako bagaż rejestrowany nowego, zapakowanego AirSoft Gun? Właściwie to AirSoft Rifle bo to raczej ma formę repliki jakiegoś karabinka - nie znam się. Kolega będąc w Polsce na wakacjach kupił to w jakimś sklepie we Wrocławiu, skąd mu to wysłali pocztą do domu do USA. Z przyczyn nieznanych paczka krążyła kilka miesięcy między WERami i w końcu osiadła w Koluszkach - udało mi się ją odzyskać, ale teraz pytanie jak to przewieźć do USA? Może kolega @GetRekt wie czy jest w ogóle sens z tym przyjechać na lotnisko (LO21 do LAX)?

#airsoft #lot #milesandmore #podroze
  • 20
  • Odpowiedz
@gozwei: Hej! Wiesz co, ja totalnie nie znam się na airsofcie. Na jaką to jest amunicję? Czy tam są jakieś naboje/zaostrzone elementy/elementy wybuchowe?
  • Odpowiedz
@gozwei: jeżeli czegoś takiego nie ma, a jest to zwykłą replika, która po prostu może wyglądać jak broń, to jak najbardziej można to zabrać w bagażu rejestrowanym, ale dobrze o tym poinformować obsługę na lotnisku, żeby nie robili problemu :)
  • Odpowiedz
@GetRekt: ja się nie znam, ale jak wydaje mi się, że to strzela plastikowymi kulkami. Napędem jest sprężone powietrze. Dzięki za info - spróbuję to jakoś sensownie zapakować i zobaczymy - najwyżej zostanie w samochodzie.
  • Odpowiedz